Astry we śnie znaczenie | Sennik Online

Astry pojawiające się we śnie zwiastują nadchodzące zmiany w życiu uczuciowym. Symbolizują początek nowej i koniec starej miłości.

Marzenie senne, w którym widziałeś astry, oznacza, że będziesz cieszyć się dużym uznaniem i poszanowaniem wśród współpracowników oraz bliskich.

Kolorowe astry pojawiające się we śnie symbolizują wielkie szczęście i radość. Jako kwiaty symbolizujące jesień w przypadku osób będących w związku, wieszczą koniec miłości.

Białe astry są symbolem czystości i szczerości, widziane we śnie mogą zapowiadać śmierć osoby z bliskiego otoczenia. Czarne astry pojawiające się we śnie również nie oznaczają niczego dobrego. Są one symbolem bardzo ciężkiej choroby kogoś bliskiego.

We śnie zobaczyłeś żółte astry? Kieruj się swoją intuicją, a na pewno dokonasz właściwego wyboru! W miłości stanowią one oznakę zdrady, zazdrości oraz miłosnego rozczarowania.

Czerwone astry są symbolem szczęścia, z kolei niebieskie astry oznaczają, że każda podjęta przez Ciebie decyzja będzie słuszna.

Jeżeli w śnie sadziłeś astry, to Twoja chęć ingerowania w czyjąś relację partnerską zakończy się dużym niepowodzeniem. Sen można interpretować jako zbliżające się troski i zmartwienia.

Gdy widziałeś astry rosnące w ogródku, to w niedługim czasie dostrzeżesz pozytywne aspekty relacji z pewną osobą.

Śniło Ci się, że zrywasz astry? Niestety to bardzo zły omen, zwiastujący ciężką chorobę lub śmierć.

Jeśli we śnie widziałeś kwitnące astry, to czeka Cię prawdziwa i szczera miłość bądź awans w pracy.

Sen o hodowaniu astrów oznacza powodzenie zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym.

Zwiędłe astry są oznaką utraconych nadziei. Symbol ten można interpretować także jako rozczarowanie bliską osobą.

Jeżeli śniło Ci się, że wręczasz komuś astry, to prawdopodobnie nie ukończysz rozpoczętego projektu.

Jak widzisz sen o astrach to dość specyficzne znaczenie. Mamy nadzieję, że z nami