Sny o orgii doświadczają zazwyczaj mężczyźni, choć czasem zdarza się, że pojawiają się u kobiet. Czego to człowiek nie widzi we śnie.. Są sny, które są spokojne i niosą za sobą relaks, ale czasami nasze sny obfitują w intrygi i nieprzyjemne przeżycia. Poniżej przedstawiamy kilka interpretacji, które pozwolą zrozumieć Ci co może oznaczać orgia we śnie.

O czym mówi sen o orgii?

Sny o orgii zazwyczaj przejawem skłonności do seksu grupowego, mogą jednak być również przejawem kompleksów przeżywanych na poziomie podświadomości, dlatego tak ważne jest aby przeanalizować to co dzieję się w naszym życiu oraz z czym borykamy się w ostatnim czasie. Bez tego trudno jest dokonać poprawnej interpretacji naszego snu.

Sen o orgii może dotyczyć mężczyzn o bogatym doświadczeniu seksualnym lub pragnącym wnieść daleko idące urozmaicenia do swojego intymnego życia. Mogą też pojawiać się u panów posiadających kochanki i podświadomie pragnących połączyć doświadczenia przeżywane ze znanymi sobie kobietami.

O czym jeszcze może świadczyć orgia w śnie?

Sen o orgii może być również wyrazem tzw. kompleksu małego członka. Przejawia się on w przekonaniu, że wielkość członka jest poniżej normy. Najczęściej dotyczy mężczyzn niepewnych swojej wartości i porównujących się z rówieśnikami. Dotyczy głównie młodych mężczyzn, prowadząc do lęków i fobii seksualnych. Mogą się one objawiać właśnie w snach o treści erotycznej, zwłaszcza zaś w wizjach tak niecodziennych jak wizja orgii.

Spotkaliśmy się z wieloma interpretacjami orgii. Wszystko zależy jednak od okoliczności.

  • Śniłeś / śniłaś o grupie ludzi uprawiającej seks? Może być to związane z komplikacjami w związku i obawą przed zdradą partnera / partnerki
  • Orgia po alkoholu może być symbolem bólu głowy
  • Brałeś lub brałaś udział w orgii? Może być to oznaka marnowania potencjału
  • Dotknąłeś ręką genitaliów innych ludzi podczas orgii? Może to oznaczać konflikt w życiu prywatnym

Zapraszamy do komentowania artykułów oraz dzielenia się swoimi snami. Jeśli spodobał Ci się ten artykuł powinieneś również zobaczyć artykuły o seksie oraz miłości