Sen o kochanku sporo mówi o życiu erotycznym i uczuciowym śniącej. Ogólnie sen taki można zinterpretować jako tęsknotę za namiętnością. W zależności od tego w jakiej relacji uczuciowej pozostaje śniąca kobieta interpretacje snu się trochę różnią.

Sny o kochanku – co znaczą?

Jeśli postać Kochanka tylko fantazją śniącej to znaczy, że osoba ta tęskni za porywami miłosnymi i nie do końca spełnia się w aktualnym związku. Sen o kochanku może również wyrażać niespełnione fantazje i marzenia erotyczne.

Według sennika online sen o kochanku pod którego postacią kryje się konkretny mężczyzna może wyrażać pożądanie w stosunku do niego.

Całkiem naturalne jest, że osoby, które miały lub maja Romans śnią o swoim kochanku. Wynika to głównie z tego, iż osoba ta jest odskoczną od szarej codzienności lub nieudanego związku i budzi w nas ciągłe pożądanie. Dreszczyk emocji, który towarzyszy romansowi w naturalny sposób przekłada się na sny. Często zdarza się, że pomiędzy kochankami istnieje tak silne emocjonalne porozumienie, że nawet po rozstaniu śnią nawzajem o sobie podświadomie się przyciągając. Dlatego bardzo jest prawdopodobne że jeśli śniła/śnił Ci się Twój dawny Kochanek to może znaczyć, że nadal o Tobie myśli.

Sny o kochanku a dzień, w którym nam się przydarzą

Niektórzy interpretują sen z udziałem kochanka na podstawie dnia w którym nam się śnił:

  • Poniedziałek – pragniesz spotkań z kochankiem w celu doznania seksualnych przyjemności
  • Wtorek – pragniesz kogoś kto Ci poświęci więcej uwagi niż Twój obecny partner
  • Środa – Twój kochanek za Tobą tęskni i chce z Tobą spędzić czas
  • Czwartek – Twój partner próbuje o Tobie zapomnieć zmieniając partnerki jak rękawiczki
  • Piątek – pragniesz kochanka, z którym romans będzie szaloną przygodą
  • Sobota – pragniesz kochanka, który nie tylko będzie dostarczać Ci namiętność i doznania seksualne, ale również posłuży radą i wsparciem w trudnych sytuacjach
  • Niedziela – relacja z kochankiem lub bliską Ci osobą niedługo wejdzie na nowy poziom i możliwe, że rozpoczniecie związek

Zapraszamy do komentowania artykułów oraz dzielenia się swoimi snami i przemyśleniami.