Cycki we śnie mogą mieć wiele znaczeń, są atrybutem kobiety więc symbolizują kobiecość, delikatność i Ciepło ale również erotyzm i seksualność. Ponieważ matka karmiąca Dziecko piersią jest wypełniona bezwarunkową miłością, Cycki we śnie nawiązują do miłości matczynej. Cycki to również odzwierciedlenie dostatku i pełni.

Piersi we śnie kobiety odzwierciedlają jej poczucie kobiecości. Jeśli kobieta widzi własne pełne Cycki to znaczy, że jest spełniona erotycznie, posiada wewnętrzne Ciepło i spokój. Kobiety świadome swojego seksapilu często cieszą się powodzeniem u mężczyzn. Kobieta, która widzi we śnie swoje Cycki jako małe i nieatrakcyjne prawdopodobnie ma problem z poczuciem własnej wartości i pewnością siebie w towarzystwie mężczyzn.

Wiele senników mówi, że sen o karmieniu piersią odzwierciedla instynkt macierzyński. Młoda kobieta, która śni o tym, że karmi piersią niemowlę być może niedługo zostanie matką. Starsza kobieta, śniąca o tym, że karmi piersią Dziecko jest osobą opiekuńczą, która matkuje innym.

Dla mężczyzn

Mężczyzna który śni o kobiecych cykach może spodziewać się sukcesów na polu damsko-męskim, będzie cieszyć się zainteresowaniem u płci przeciwnej. Jeśli mężczyzna śni o tym, że ma kobiece Cycki to dobry znak. Taki sen zwiastuje powodzenie w sferze finansowej, które osiągnie przy wsparciu matki.

Co jest również ważne, to dla mężczyzn taka wizja może wskazywać na podświadomą potrzebę macierzyńskiego uczucia i wsparcia.

Dla niektórych osób takie sny symbolizują chęć do realizacji wszystkich swoich planów. Nasze ambicje są bardzo wysokie i chcemy osiągnąć najwyższe rezultaty. Taka postawa życiowa spotka się z szacunkiem i uznaniem. Twoja odwaga oraz determinacja w dążeniu do sukcesów może zostać dostrzeżona przez wiele atrakcyjnych kobiet.

Czy miałeś sen, w którym całowałeś kobiece piersi? Taka wizja może oznaczać pomyślną realizację wszystkich Twoich planów. Otrzymasz szansę na spełnienie swoich nawet najbardziej intymnych pragnień. Dla kobiety, której się śniło, że mężczyzna całuje jej biust, może być to oznaka poznania faceta w najbliższym czasie. Będziesz w stanie nawiązać z nim dłuższą relację.