Dawać prezenty komuś w naszym śnie, oznacza to, że na jawie dobrze radzimy sobie w kontaktach z innymi ludźmi. Potrafimy być dla nich wsparciem w trudnych chwilach, i dzięki temu budować dobre relacje, które w przyszłości zaprocentują. Jesteśmy lubiani i postrzegani jako osoby, na które można liczyć.

Dawanie prezentu od zmarłej osoby komuś, wskazuje na żałobę i smutek śniącego. Tęsknota za zmarłym bliskim jest jak najbardziej naturalnym zjawiskiem, dlatego taki sen nie powinien Cię niepokoić. Pamiętaj, że nie musisz być w tym sam, kontakt z rodziną i bliskimi jest jak najbardziej wskazany.

Co oznacza sen, w którym dajesz komuś prezent w postaci szczeniaka? Taki sen mówi, że wkrótce osoba z Twojego otoczenia będzie powodem Twoich nowych kłopotów. W wielu przypadkach takie działanie będzie celowe, dlatego bądź czujny na toksyczne osoby.

Dla kobiety taki sen jest symbolem pożądania i pasji. Wkrótce otrzymasz okazję na zrealizowanie swoich planów i udać się we wspaniałą podróż za granicę. Sennik również zwiastuje poznanie atrakcyjnego, ciekawego mężczyzny, z którym uda Ci się nawiązać dłuższą relację.

Niekiedy taki sen mają kobiety spodziewających się narodzin dziecka. W takiej sytuacji należy sen potraktować jako dobry znak. Wykorzystaj swoje lepsze samopoczucie w nadchodzących miesiącach. Więcej relaksu i odpoczynku od codziennych spraw jest również niekiedy wskazane.

Jak interpretować sny?

Podczas interpretacji snu zawsze ważna jak największa ilość szczegółów. Przeanalizowanie tego co dzieję się obecnie w życiu – zarówno prywatnym jak i zawodowym – oraz próba powiązania tego co się dzieje w życiu z tym co przedstawia nam sen. Na portalu staramy się przedstawiać różne interpretacje, które należy zawsze dostosowywać pod siebie. Interpretacji jak i snów jest tyle co ludzi, nie da się wszystkich wypisać.

Zapraszamy do komentowania naszych artykułów oraz dzielenia się własnymi przemyśleniami. Jeśli masz sen, którego nie potrafisz samodzielnie zinterpretować daj nam znać w komentarzu lub w wiadomości na naszym facebooku – spróbujemy pomóc. Możesz również wyszukać artykuły.