Sen o randce odwołuje się do sfery emocjonalnej, tęsknoty za miłością i zauroczeniem.

Symbolika randki w marzeniach sennych

Wolne osoby, które śniły o tym, że są na randce mogą spodziewać się, że spotkają osobę, z którą nawiążą bliższą relację. Osoby zaangażowane w związek mogą się spodziewać rozkwitu relacji. Sen o randce może tez zapowiadać zdradę ? Tęsknota za intensywnymi przeżyciami może sprawić ze nie oprzesz się pokusie.

Dlaczego miałaś sen będąc w związku? Taka wizja może wskazywać na tęsknotę za czasami, które wydawały się prostsze. Pragniesz wrócić do czasów kiedy istniało wyłącznie zauroczenie oraz dreszczyk z poznawania nowej osoby. Może znowu płomień pożądania zaiskrzył na nowo i a chęć potrzeby bliskości staje się motywem przewodnim w Twoich snach. W takiej sytuacji niektórym kobietom może towarzyszyć poczucie winy, bo nie chcą rezygnować z obecnej relacji. Może czujesz jakbyś zdradzała swojego partnera. Warto pamiętać, że sny zostają snami i są tylko przejawem naszego stanu ducha. Możemy próbować wyciągać z nich wnioski, lecz nie przepowiadają przyszłości.

Ważną wskazówką może się okazać pora roku, w którym zostałaś zaproszona na randkę. Piękny, bezchmurny, letni dzień może wskazywać na pogodny stan ducha i radość z codziennych spraw. Warto kontynuować dalszą realizację planów, gdyż ich powodzenie ma największą szansę na sukces.

O czym jeszcze mogą świadczyć sny o randkowaniu?

Jesień może być symbolem płodności i nowego etapu w życiu. Niewykluczone, że wkrótce czeka Cię awans w pracy lub premia. Twoja kariera wkroczy na nową ścieżkę samorozwoju i przyjemności. Dla kobiet, które oczekują dziecka taki sen jest również dobrym znakiem.

Randka ze swoim ukochanym jest szczególnie przyjemnym znakiem dla osoby śniącej. Wskazuje, że wasz związek jest trwały, którą cechuje pasja, zaufanie i pożądanie. Jeśli planujecie rozpocząć wspólne życie teraz jest do tego najlepsza okazja.

Spotkanie z dawno zapomnianą osobą we śnie wskazuje, że wkrótce możesz otrzymać niespodziewane wieści od krewnych. Taki sen również może zwiastować kłopotliwe sytuacje, które spędzą sen z powiek.