Śniło Ci się, że czeszesz czarne włosy? Spodziewaj się szybkiego rozwiązania problemów w miłości lub związanych z chorobą w rodzinie. Jeśli śniło Ci się, że czeszesz własne Czarne włosy to znaczy, że rozwiązanie problemów nastąpi dzięki Twojej mądrości i doświadczeniu. Jeśli przytrafił Ci się sen, o tym, że czeszesz komuś Czarne włosy to znaczy, że będziesz mieć udział w rozwiązaniu kłopotów tej osoby.

Jednocześnie Czarne włosy to symbol osoby namiętnej, przepełnionej erotyzmem, kochliwej, silnej oraz lubiącej władzę. Osoby, które widzą siebie we śnie w czarnych włosach często noszą w sobie te ambiwalentne cechy. Dzięki czemu odnoszą ogromne sukcesy, są świetnymi przywódcami, doskonale radzą sobie na wysokich stanowiskach.

Sam fakt ujrzenia we śnie kogoś kto czesze swoje czarne włosy jest dość intrygujący. Otóż samo czesanie można by określić pewnego rodzaju “dostosowywaniem”. Odnosząc się do fryzury, czesanie często polega na postawieniu włosów, ułożenia ich od zera. Bez najmniejszego problemu można poprzez analogię czesanie zinterpretować jako układanie swojego życia. Można tu mówić o życiu prywatnym, zawodowym, o wszystkim.

Czarnowłosy mężczyzna we śnie symbolizuje erotyzm i namiętność. Dlatego też kobieta, która śni o czarnowłosym mężczyźnie może spodziewać się, że jej związek będzie pełen namiętności, pasji ale też konfliktów i kłótni.

Jak interpretować sny?

Podczas interpretacji snu zawsze ważna jak największa ilość szczegółów. Przeanalizowanie tego co dzieję się obecnie w życiu – zarówno prywatnym jak i zawodowym – oraz próba powiązania tego co się dzieje w życiu z tym co przedstawia nam sen. Na portalu staramy się przedstawiać różne interpretacje, które należy zawsze dostosowywać pod siebie. Interpretacji jak i snów jest tyle co ludzi, nie da się wszystkich wypisać.

Spodobał Ci się ten artykuł? Udostępnij go na swojej tablicy na Facebooku. Jeśli masz jakieś pytania, daj nam znać w komentarzu. Z każdym komentarzem się zapoznamy i jeśli bedziemy w stanie, to na pewno Ci odpowiemy. Pamiętaj o czytaniu innych artykułów na łamach naszego portalu