Sny, w których pojawia się motyw gryzienia często odnoszą się do społecznej krytyki i ocenienia innych ludzi.

Bycie gryzionym w marzeniu sennym – znaczenie

Sen, w którym jesteś gryziony może zapowiadać niesłuszną krytykę i obmowę w najbliższym otoczeniu. Jeśli śnisz o tym, że znana Ci osoba jest gryziona to postaraj się wstrzymać od ostracyzmu w stosunku do niej ponieważ swoją ostrą ocena lub plotkami możesz ją skrzywdzić. Gryzienie we śnie to także przestroga przed roznoszeniem przykrych plotek, które mogą okazać się nie prawdziwe i spowodować wiele nieprzyjemności.

Gryzienie we śnie jako oznaka bezradności i niezgody

Sny w których występuje motyw gryzienia można również połączyć z bezradnością oraz niezgodą. Wiele osób – szczególnie tych dorosłych – ma w trudnych sytuacjach moment zwątpienia. Objawia się on zazwyczaj zdołowaniem, brakiem pomysłu na siebie. Człowiek w takich momentach nie wie co ma zrobić, jak wybrnąć z problemu. Może to być związane z problemami finansowymi, np. gdy posiadasz jakiś kredyt i nie wiesz skąd masz wziąć pieniądze na jego spłatę. Jednak nie jest to jedyny temat. Taką bezradność możemy poczuć w związku z naszą miłością, pracą, dziećmi.. Gdy czujemy taką bezradność zaleca się przede wszystkim spokój. Zatrzymaj się na chwilę, poświęć sobie chwilę, przemyśl co dalej.

Pojawienie się motywu gryzienia we śnie jako oznaka braku zgody. Dzieje się coś w Twoim życiu na co nie dajesz przyzwolenia? Może ktoś Ci coś narzuca, a Ty tego nie chcesz? Może to powodować wiele konfliktów, między innymi wewnętrzną walkę, bo czegoś nie chcesz zrobić, ale niestety musisz, bo zmusza Cie do tego np. szef w pracy lub sytuacja w jakiej się znajdujesz.

Pozostańmy w kontakcie

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go na Facebooku. Niech Twoi znajomi również mają okazję się z nim zapoznać. Masz jakieś pytania? Zadaj je w komentarzu, postaramy się odpowiedzieć.

Nie udało Ci się znaleźć odpowiedzi na pytania w tym artykule? Skorzystaj z naszej wyszukiwarki interpretacji. Wyszukiwarka znajduje się w prawym górnym rogu naszego serwisu. Miłej lektury.