Sen o żonie może mieć kilka wyjaśnień. Po pierwsze jeśli żonatemu mężczyźnie śni się jego własna żona, to sen ten najprawdopodobniej odnosi się do jego obecnego związku. Według wielu senników sen o kłótniach i niesnaskach z żoną odzwierciedla podświadome przeczucie mężczyzny o problemach w małżeństwie i zapowiada pojawienie się konfliktów w realnym życiu. Sen o ciepłych relacjach z żoną obrazuje harmonijny związek i zapowiada szczęśliwe chwile w małżeństwie.

Postać żony we śnie – co to za znak?

Sen o cudzej żonie w przypadku mężczyzny żonatego może być symbolem nudy w jego własnym związku i może zapowiadać pojawienie się kryzysu pomiędzy nim a jego partnerką. Sny o cudzej żonie lub cudzej partnerce są bowiem projekcją zainteresowania innymi kobietami i pragnieniem zmiany lub odskoczni od obecnego związku.

Ostatnią interpretacją snu o żonie w przypadku mężczyzny niebędącego w związku jest pragnienie intymności z drugą osobą i posiadania kogoś bliskiego. Jeśli jesteś o sobą samotną a śni Ci się, że masz żonę to prawdopodobnie chciałbyś stworzyć głęboką relację z kobietą.

Sen, w którym widzisz pijaną żonę – oczekuj zysku i korzystnej propozycji. Naga kobieta we śnie, jest ostrzeżeniem w popełnieniu niegodnego działania, które może pogorszyć relacje w rodzinie lub wpłynąć na reputację w biznesie. Zobaczyć cudzą żonę – nadejście odpowiedniego momentu, aby się zadeklarować w swojej roli w małżeństwie.

Inne znaczenia snów z motywem żony

Jeśli we śnie oglądasz jak płacze ukochana kobieta – powinieneś przygotować się na trudności. Przy interpretowaniu takiego snu ważne jest, aby wziąć pod uwagę stan emocjonalny osoby. Gorzkie łzy symbolizują poważne sytuacje, a radosny płacz jest interpretowany jako nadejście niespodziewanych, ale przyjemnych wydarzeń.

Żona przyjaciela we śnie przepowiada sekretny szacunek i podziw dla tej osoby. Niezwykle interesująca jest interpretacja tego, znaczenie snu, w którym spotykasz żonę szefa. Sennik online zwiastuje korzystne wydarzenia w pracy, prowadzące do awansu.

Ile jest związków, tyle różnych przypadków. Dlatego ponad wszelkie interpretacje, które przeczytasz w internecie. Wpierw kieruj się własną interpretacją snu, która powinna opierać się na Twoim doświadczeniu życiowym z wybraną osobą.