Zaczarować we śnie to pozytywnie zaczarować rzeczywistość. Jeśli przytrafił Ci się sen, że coś zaczarowałeś to znaczy, że posiadasz moc sprawczą kreowania własnej rzeczywistości. Jesteś osobą, która posiada wyjątkowy talent spełniania marzeń. Jeśli tylko czegoś bardzo zapragniesz to potrafisz sprawić, że stanie się to rzeczywistością.

Rzucanie zaklęć we śnie jest dobrym znakiem dla osób młodych. Wkrótce poznasz interesującą osobę, z którą nawiążesz dłuższą relację. Być może poznasz ją na najbliższych wakacjach, które w każdym aspekcie będą należeć do udanych. Czeka Cię dużo pozytywnej energii, a zbliżający się okres będzie dla Ciebie magicznym przeżyciem. Wykorzystaj ten czas na realizacje swoich ambitnych planów, bo teraz masz większą szansę na ich powodzenie.

Zaczarować

Sny z czarami mogą się odwoływać też do magicznych czasów w dzieciństwie. Szczególnie dla osób młodych wkraczających w nowy etap życia. Być może lękasz się przyszłości lub masz za dużo codziennych obowiązków. Brak wsparcia ze strony bliskich niekorzystnie wpływa na Twoje samopoczucie. Pamiętaj, że każdy z nas musi przejść przez ten etap życia, więc także i Ty odnajdziesz swoją ścieżkę w życiu.

Walczenie z czarnoksiężnikiem we śnie może mieć zarówno dramatyczne jak i niegroźne znaczenie. W rzeczywistości może to być Twoja walka z samym sobą, psychologiczna. Może próbujesz wyjść ze złych nawyków, takich jak alkohol lub palenie. Twój bój jest męczący, ale się nie poddajesz, dlatego taki sen będzie miał dla Ciebie szczególne znaczenie. Nie ważne czy we śnie pokonasz czarnoksiężnika, ważne, że stanąłeś do walki. Jesteś na dobrej drodze do stania się lepszym człowiekiem. Chociaż teraz może być ciężko, to Twoje sukcesy zostaną docenione przez najbliższych.

Zaczarowanie kogoś – oszukać

Jeśli we śnie śniło Ci się, że kogoś czarujesz, w sensie troszkę manipulujesz. Możliwe, że robisz to w dobrej wierze, ale tak czy inaczej nadal może to być pewnego rodzaju oszukiwanie. Taki sen może świadczyć o tym, że czujesz się przy kimś lub w jakiejś sytuacji niepewnie.