Sen o fotografowaniu lub byciu fotografowanym to bardzo ciekawy sen. Sen w którym jesteśmy fotografowani lub oglądamy własną fotografię zapowiada pojawienie osoby, która będzie pokazywać nam nasze wady, to czego w sobie nie lubimy i nie akceptujemy ale także nasze zalety i dobre strony. Ta osoba stworzy pewnego rodzaju ?fotografię? ukazującą rzeczy, których o sobie nie wiedzieliśmy. Uświadomienie sobie co w sobie lubimy, a czego nie może spowodować chęć wewnętrznej zmiany.

Sen w którym to my fotografujemy lub pokazujemy komuś fotografię, może oznaczać że to my będziemy pełnić rolę lustra, które pokaże komuś jego cechy. Jeśli uświadamiamy komuś dobre i miłe cechy to reakcjami powinny być życzliwe, ale pokazywanie wad często może budzić niechęć i żal.

Czy robiłeś komuś zdjęcia w tajemnicy? Taki sen się interpretuje jako szansa wspięcia się wyżej po szczeblach kariery. Dla innych może to być zwiastun otrzymania nieoczekiwanego prezentu bądź zostanie Tobie powierzone odpowiedzialne zadanie.

Dlaczego miałeś sen, że jesteś fotografem? Jeśli podczas snu robiłeś zdjęcie tylko jednej osobie, może to wskazywać, że warto poświęcić tej osobie więcej czasu w prawdziwym życiu. Jeśli jest to osoba, która Cię nie zna, być może jest to znak, że warto nawiązać kontakt i się poznać.

Jesteśmy w kontakcie

Jeśli spodobał Ci się ten artykuł udostępnij go na swoim Facebooku, żeby większa ilość osób mogła się z nim zapoznać. Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania do tematyki tego wpisu daj nam znać w komentarzu. Natomiast jeśli interpretacje w tym wpisie nie pasują do Twojego snu, skorzystaj z wyszukiwarki interpretacji. Znajduje się ona w prawym górnym rogu naszego serwisu. Wystarczy wpisać element, uczucie lub zachowanie, które pojawia się w Twoim śnie. Na pewno odnajdziesz wiele różnych interpretacji, które pozwolą Ci lepiej zrozumieć swój sen.

Mogą Cie również zainteresować inne interpretacje snów. Zapraszamy do lektury na naszym portalu 🙂