Gęś we śnie oznacza dobrobyt, powodzenie i dostatek. Odnosi się również do życia rodzinnego i zwiastuje dobry okres dla zacieśniania więzi rodzinnych.

Symbolika gęsi we śnie – sennik

Jeśli śni ci się, że jesz pieczoną gęś to w twoim domu zawita dostatek i bezpieczeństwo materialne. Gęś wysiadująca jaja może zapowiadać pojawienie się potomka w rodzinie. Młoda kobieta, której śni się gęś wysiadująca jaja może zostać w niedalekiej przyszłości matką. Gęś wysiadująca jaja zwiastuje kobiecie radość macierzyństwa i szczęście związane w wychwywaniem potomstwa

Wiele osób gęsi się boi. Jeśli śniło Ci się, że jesteś mały i uciekasz przed gęsią, może być to powiązane ze strachem, który odczuwasz w rzeczywistym życiu. W większości przypadków dotyczy to jakiegoś jednorazowego wydarzenia, np. może być to konflikt w miejscu pracy, ale nie tylko. Może być to również stan nieustającego strachu. W takiej sytuacji powinieneś zastanowić się nad pozostawieniem tego miejsca, nie ma sensu marnować nerwów i czasu na takie rzeczy.

Jak poprawnie interpretować sny z widokiem gęsi? 

Należy zacząć od zadania sobie kilka pytań:

  • Jaki kolor ma zwierze? Otóż niektórzy uzależniają wydźwięk snu(pozytywnie / negatywnie) w zależności od koloru w którym to zwierze im się przyśniło
  • Co gęś robi w Twoim śnie? Ważne jest czy chodzi po lądzie, czy może po prostu pływa?

Jesteśmy w kontakcie

Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania do tematyki tego wpisu daj nam znać w komentarzu. Natomiast jeśli interpretacje w tym wpisie nie pasują do Twojego snu, skorzystaj z wyszukiwarki interpretacji. Znajduje się ona w prawym górnym rogu naszego serwisu. Wystarczy wpisać element, uczucie lub zachowanie, które pojawia się w Twoim śnie. Na pewno odnajdziesz wiele różnych interpretacji, które pozwolą Ci lepiej zrozumieć swój sen. Jeśli spodobał Ci się ten artykuł udostępnij go na swoim Facebooku, żeby większa ilość osób mogła się z nim zapoznać.

Mogą Ci się również spodobać sny o podobnej tematyce: zwierzęta, zając, ryba