Czekolada we śnie znaczenie | Sennik Online

Czekolada we śnie zapowiada romantyczne randki i zmysłowe wieczory we dwoje. Jedzenie czekolady we śnie zapowiada zmysłowe doznania. Osobom w związku zwiastuje okres namiętności i bliskości, wolnym gorącą przygodę.

Czekolada jest po prostu kojarzona ze słodkim życiem. Niszcząc marzenia dzieci i dorosłych o tym ukochanym produkcie, sennik obiecuje bogactwo i miłość. Jeśli jakiś smakołyk we śnie cię zawiódł, na przykład, był stęchły lub zbyt ciężki, nie spiesz się, aby się zdenerwować: sen symbolizuje tylko chwilowe trudności i dość łatwo usuwalne przeszkody.

Dlaczego śnisz o jedzeniu czekolady? Sennik nazywa tę wizję dobrym omenem we śnie. Przed nami przyjemny wypoczynek, niezapomniane romanse, korzystny okres i szczęśliwe wydarzenia. Ale czasami możliwe są rozczarowania lub pokusy.

Senna wizja ostrzega przed silnym zmęczeniem i niezadowoleniem. Powinieneś odpocząć dla siebie, bo ze zmęczenia zaczynasz apatyzować. Spanie z dużą ilością czekolady oznacza, że wkrótce okoliczności będą takie, że osoba śpiąca będzie miała trudności z nie daniem się uwieść. Co więcej, taka pokusa jest nie tylko w sferze miłosnych przyjemności seksualnych – określa śpiącego.

Jeśli widziałeś czekoladę we śnie, wkrótce poznasz swoją miłość. Znajdziesz tu morze romantycznych przeżyć, szczerych uczuć i szczególnej inspiracji, która jest charakterystyczna tylko dla zakochanych – obiecuje sennik online. Widząc dużo czekolady w swoich snach, zachęci cię fakt, że w najbliższej przyszłości twoja rodzina nie będzie niczego potrzebować: jesteś w stanie zapewnić swojej rodzinie przyzwoity poziom życia. Wszystko o czym śnisz, co jest związane z białą czekoladą, symbolizuje początek białej smugi w twoim życiu. Skończył się okres podniecenia i porażki, wykonaliście świetną robotę, teraz nadszedł czas, aby cieszyć się rezultatami waszych wysiłków.

Wielka księga snów daje również inną interpretację snu. Jedzenie czekolady i lodów oznacza, że w Twoim życiu nie ma zakazanej miłości, a nawet pasji. Być może zamierzasz uwieść żonatego mężczyznę (zamężną kobietę), albo sam, będąc żonatym, chcesz mieć romans na boku. Ale zanim zdecydujesz się na takie działanie, warto zastanowić się, czy nie musisz zmienić się na ulotną powieść.