Sen o wąsach mówi o chęci ukrycia prawdziwej twarzy.

Symbolika wąsów w marzeniach sennych

Jeśli śniło Ci się, że Ty masz Wąsy to bardzo możliwe, że jesteś introwertyczną osobą, która nie lubi za bardzo się odsłaniać przed innymi. Sen, w którym widzisz znaną Ci osobę z wąsami może oznaczać, że nie wiesz o niej wszystkiego.

Śniło mnie się, że miałam bujny wąs. Taki sen może wskazywać na potrzebę osoby, która pomoże przejść Ci przez trudne chwile. Taką osobą dla wielu może być starszy mężczyzna, nie zawsze w formie kochanka. Niekiedy może być to potrzeba na posiadanie mentora, osoby, która obdarzy Cię ojcowską miłością. Takie wizje nie są niczym szczególnym jeśli jesteś osobą zagubioną bez wyraźnego planu działania. Dobra wiadomość jest tak, że nie potrzebujesz nikogo, żeby być szczęśliwą. Jesteś w stanie odmienić swój los, wystarczy odrobina wytrzymałości oraz cierpliwości.

Jak jeszcze wąsy mogą pojawiać się w snach?

Co oznacza sen, w którym zaczepiał mnie wąsaty mężczyzna? Możliwe, że wkrótce wpadniesz w konflikt ze swoim mężem lub inną bliską osobą. Pozornie mały problem jest w stanie przerodzić się w płomienny konflikt gdzie żaden z was nie będzie w stanie ustąpić. Najczęściej jest to spowodowane tym, że tłumisz w sobie gniew zamiast rozwiązywać sytuacje na bieżąco. Sprawia to, że zmieniasz się w bombę, która w każdej chwili może wybuchnąć. Jeśli jesteś pod ciągłym stresem, to rozważ nie tylko odpoczynek, ale także wizytę u psychologa.

Śniło mnie się, że nie miałem wąsów we śnie. Ta interpretacja ma znaczenie dla wszystkich osób, którzy w życiu codziennym mają zarost na twarzy w postaci wąsów lub brody. Taka wizja może symbolizować przemianę, która w najbliższym czasie Ciebie czeka. Niekiedy może być przemiana duchowa, odkrycie nowych pasji lub zainteresować. Może być to także przemiana fizyczna, jak odzyskanie utraconej energii, poczujesz się znowu młodo i zdrowo. Rozważ też zapisanie się na zajęcia siłowe, na których będziesz mógł spalić nadmiar energii.