Mrówka we śnie znaczenie | Sennik Online

Mrówka we śnie zapowiada miłe spotkania towarzyskie. Jeśli sniły Ci się mrówki, to spodziewaj się zaproszeń na imprezy, wyjścia a nawet wyjazdy. Twoje życie towarzyskie będzie kwitło w najbliższym czase za sprawą dobrych kontaktów z przyjaciółmi.

Jeśli pamiętasz, jak wygląda mrowisko – próżność, bieganie, praca. To samo czeka na śniącego, który w swoich snach kontemplował te owady, przewidział lunatyków. Ale i tak pamiętaj szczegółowo, co ci się śniło, bo kilka drobnych niuansów może znacząco zmienić interpretację snu.

Miller śpiące duże mrówki widziane we śnie, utożsamiane z drobnymi kłopotami i żenującymi nieporozumieniami, które pokonają śniącego przez kilka dni po śnie. Bądź przygotowany na okoliczności, które zmuszą Cię do zmiany miejsca zamieszkania.

A jeśli mrówka, robiąc swoje, wejdzie na Ciebie, to dostaniesz awans. Dużo czarnych, dużych mrówek noszących jaja we śnie o kwiatach, oznacza nadmierne zamieszanie, które uniemożliwia “rozważenie” prawdziwych celów i potrzeb śniącego.

Pchając to, co duża mrówka ugryzie, pamiętaj o innym niuansie, jako o miejscu ugryzienia, radzą śpiochy. To jest to, co obiecuje ugryzienie:

  • W rękę – aby podpisać lukratywny kontrakt, umowę, umowę,
  • W szyję – nie bierzcie za to, czego nie możecie wykonać,
  • Nogę – bezpiecznie jedźcie w drogę, towarzyszyć wam będzie szczęście.

Miałeś sen o czarnej, dużej mrówce czołgającej się na tobie i gryzącej cię? Ta wizja, według Wschodniego Lunatyka, jest ostrzeżeniem, że grozi wam wciągnięcie w spory i konflikty innych ludzi. Spróbuj nie angażować się w sprawy, które nie dotyczą cię bezpośrednio. Widzisz, że ugryzła cię czarna mrówka, a na ugryzieniu była krew lub obrzęk? Jak przewiduje sennik, w niedalekiej przyszłości nastąpi wydarzenie, które pozostawi jasny ślad w twojej pamięci i wpłynie na twoje przyszłe życie.

Według prawie wszystkich znanych wieszczy, widzenie martwych mrówek we śnie jest symbolem porażki i niepowodzenia planów. Czy w twoim śnie sam zatrułeś duże mrówki, które zaczęły się w twoim domu? Będziesz odpowiedzialny za swoje własne porażki. Ale potknięcie się na wymarłym mrowisku z małymi mrówkami jest sygnałem porażki z powodu intryg wrogów.