Amory we śnie zapowiadają, że niebawem spotka Cię zauroczenie, Romans lub jakaś inna miłosna historia. Poznasz osobę, która będzie wzbudzać u Ciebie ogromną namiętność przez co Wasza Znajomość będzie miała bardzo burzliwy charakter. Wzajemne Zaloty i niedopowiedzenia będą jeszcze bardziej podsycać miłosną atmosferę. Jeśli śniły Ci się uśmiechnięte Amory to spodziewaj się, że po czasie rozstań i powrotów Twój Romans znajdzie szczęśliwy finał.

Czy miałeś sen, w którym kobieta była zakochana w Tobie? Taka wizja może mówić o potrzebie uwagi i zainteresowania. Być może wkrótce znajdziesz się w centrum uwagi wśród rodziny bądź znajomych z pracy. Nie wykluczone jest, że dostaniesz doceniony przez swoje zasługi. Taki sen może być też oznaką samotności w prawdziwym świecie. Być może potrzebujesz czułości kobiecej ręki i trwałych uczuć wobec Twojej osoby.

Oczywiście amorki rzadko kiedy pokazywane są w naszych snach jakie malutkie, lekko utuczone dzieciątka z łukiem i strzałą, która zamiast grotu ma serducho. Zazwyczaj we śnie takie amory można zobaczyć jako takie poczucie wielkiego spełnienia. Jakbyśmy mieli to do czegoś porównać to chyba najbardziej adekwatnym wizualnym efektem byłyby serduszka wylatujące z brzucha.

Wielu osobom amory i ogólnie szczęście w relacji kojarzą się z początkami. Wtedy gdy wszystko się zaczynało, był flirt, zero zobowiązań. Dlatego nic dziwnego jeśli takie amory pojawiły się w Twoim śnie na przykład podczas pierwszej randki. Randka ze swoim oblubieńcem lub oblubienicą jest szczególnie przyjemnym znakiem dla osoby śniącej. Wskazuje, że wasza relacja jest trwała, oraz, że cechują ją pasja, zaufanie i pożądanie. Jeśli planujecie rozpocząć wspólne życie teraz jest do tego najlepsza okazja.

Nie znalazłeś odpowiedzi??

Jeśli mimo to nie znajdziesz żadnej interpretacji, która odpowie na wszystkie Twoje pytania zapraszamy do komentowania naszych artykułów. Mogą Cie również zainteresować artykuły o podobnej tematyce, na przykład: Atrakcyjna kobietaKobieta o czarnych włosach oraz uśmiechnięta kobieta. Dodatkowo również zapraszamy do kontaktowania się z nami poprzez stronę na facebooku.