Sen o podróży to bardzo bezpośredni symbol i wróży zamianę miejsca zamieszkania. Podróż we śnie to Znak szczególnie ważny dla osób na emigracji lub osób, które myślą o zmianie miejsca zamieszkania ze względu na pracę – ponieważ zapowiada, że decyzja o przeprowadzce zapadnie już niedługo.

Motyw podróży w śnie – symbolika tego popularnego znaku

Jeśli w Twoim śnie podróżujesz samotnie i czujesz się z tym nieswojo, to uważaj aby Zmiana miejsca zamieszkania lub podróż, którą planujesz nie spowodowała, że będziesz samotny. Oczywiście wszystko zależy od tego czy jest to przeprowadzka do zupełnie innego miejsca czy wyjazd na kilka dni. Dobrą wiadomością jest to, że jeśli wybierasz się na stałe, to na pewno kogoś poznasz chociażby w pracy. Natomiast jeśli tylko na kilka dni, to na pewno poznasz kogoś w pobliskim pubie. Zawsze jednak lepiej wziąć kogoś ze sobą chociażby dla towarzystwa.

Jeśli masz sen, że w swojej podroży zwiedzasz piękne miejsca lub podróżowanie we śnie napawa Cię radością to spodziewaj się, że efekty wyjazdu będą pozytywne i przyniosą Ci zadowolenie.

Przykładowe sny o podróżach

Jeśli podróżujesz po nieznanych krainach to znaczy, że jesteś osobą odważną, lubiącą ryzyko i otwartą na świat – odnajdziesz się w każdej sytuacji życiowej a podróże są dla Ciebie chlebem powszednim.

Natomiast jeśli śnisz o podróży, a w najbliższym czasie nie masz żadnej zaplanowanej, to może powinieneś się zastanowić nad tym? Podróż lub tak zwane „małe wakacje” nikomu nie powinny zaszkodzić. Taka wyprawa może trwać 2 tygodnie jeśli masz wystarczająco dużo zaległego urlopu. Może trwać weekend – możesz wyjechać gdzieś na pobliską wieś lub w nieco bardziej turystyczne okolice. Pewnie w głowie masz morze lub góry. Nie zapominaj o tym, że nasz kraj ma wiele ciekawych turystycznych atrakcji, takich jak chociażby zamki 🙂

Zachęcamy do dzielenia się z nami w komentarzach pod artykułami swoimi własnymi interpretacjami oraz snami. Oczywiście nie zapominaj o tym, że każdy szczegół jest ważny 🙂