Jeśli śniło Ci się, że nosisz niebieską sukienkę spodziewaj się platonicznego uczucia, które może nie rozwinąć się w kierunku stałego związku. Niebieska sukienka we śnie może zapowiadać, że zauroczysz lub nawet zakochasz się w kimś, komu z pewnych powodów nie będziesz w stanie okazać uczucia. Sen, w którym nosisz niebieską sukienkę zapowiada niespełnioną Miłość i tęsknotę, za tym co niepoznane i niedopełnione. Brak “happy end-u” może wynikać z tego, że osoba, którą darzysz uczuciami jest z kimś lub Ty jesteś w związku, którego nie potrafisz zakończyć. Nie mogąc podjąć wyboru postawisz na pasywną postawę co może sprawić, że obiekt Twoich uczuć nie dowie się o nich. Kobieta, która śni o niebieskiej sukience może być też zbyt nieśmiała i delikatna. Aby podjąć inicjatywę lub nawet dać znać o swoich uczuciach. Niebieska sukienka we śnie zapowiada więc emocjonalne i uczuciowe uniesienia, które nie spełnią się w realnym życiu.

Analogicznie, mężczyzna, który śni o kobiecie w niebieskiej sukience może spodziewać się, że ktoś potajemnie darzy go sympatią lub głębszym uczuciem. Jeśli mężczyzna śni o tym, że rozbiera kobietę z niebieskiej sukienki to znak, że jest to platoniczne uczucie. Darzy on tę kobietę nie ma przyszłości i może przynieść rozczarowanie.

Pozostańmy w kontakcie

Jeśli spodobał Ci się ten artykuł udostępnij go na swoim Facebooku, żeby większa ilość osób mogła się z nim zapoznać. Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania do tematyki tego wpisu daj nam znać w komentarzu. Natomiast jeśli interpretacje w tym wpisie nie pasują do Twojego snu, skorzystaj z wyszukiwarki interpretacji. Znajduje się ona w prawym górnym rogu naszego serwisu. Wystarczy wpisać element, uczucie lub zachowanie, które pojawia się w Twoim śnie. Na pewno odnajdziesz wiele różnych interpretacji, które pozwolą Ci lepiej zrozumieć swój sen.

Mogą Cie również zainteresować inne interpretacje snów. Na przykład: kobieta, brać ślub