Biały kolor we śnie znaczenie | Sennik Online

 

Jeden z najważniejszych brytyjskich filozofów John Locke uważał, że każdy Człowiek po narodzinach jest jak biała karta, którą zapisuje dopiero środowisko, w którym się jednostka wychowuje i rodzina, z którą na co Dzień żyje. Biel pojawiająca się we śnie może być chęcią rozpoczęcia czegoś na nowo, pojawia się zazwyczaj u ludzi, przeżywających życiowy zawód będący konsekwencją bądź to nieszczęśliwie zakończonego związku, bądź to popadnięcia w inne osobiste lub finansowe tarapaty. Takie osoby przeżywają na co Dzień pragnienie cofnięcia czasu i odwołania niektórych decyzji. Charakteryzują się również przygaszonym, chwiejnym nastrojem i notorycznie przeżywanym smutkiem.

Biały kolor

Pojawiająca się we śnie Biel może też symbolizować chęć życia w czystości zarówno w sferze seksualnej jak i moralnej. Osoby śniące o bieli są zazwyczaj bardzo religijne, zależy im, aby być postrzeganym przez otoczenie jako osoby dobre i bezkonfliktowe. Sny o bieli są projekcją właśnie tych pragnień

Często biały kolor może symbolizować sprawiedliwość, dobroć, doskonałość oraz prawdę. Interpretacja snów nie jest prosta. Osoba śniąca musi zapamiętać jak największą ilość detali oraz przeanalizować co się dzieje u niej w życiu. Biały kolor może przejawiać się we śnie na różne sposoby. Chociażby jako kolor różnych przedmiotów, ubrań czy zwierząt. Oczywiście biały kolor może zostać przedstawiony również jako malowanie sufitu lub farbowanie włosów. Na przykład w przypadku sufitu istnieją różne interpretacje. Wybielanie lub malowanie sufitu może oznaczać nadchodzącą naprawę utraconej przyjaźni. Może jednak niestety również oznaczać zbliżające się trudności finansowe.

Jeśli śniłeś / śniłaś o białych zwierzętach, przedmiotach lub kwiatach może oznaczać to radość, wzniosłość i pozytywne zjawiska. Jeśli widzisz przedmioty z prawdziwego życia, które w Twoim śnie są białe, a w rzeczywistości takie nie były, może to zwiastować miłe niespodzianki. Niestety są również interpretacje mniej radosne, ponieważ czasami mówi się o tym, że białe kwiaty lub ubrania są przedsmakiem żałoby.

Zachęcamy do komentowania i dzielenia się swoimi snami w komentarzach.