Kajuta we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli planujesz Wakacje i śniła i się Kajuta to może się okazać, że Podróż może Cię rozczarować.

Kajuta pojawiająca się w marzeniach sennych z reguły informuje o pomyślnym zakończeniu ważnych projektów. Często symbolizuje zyski i korzyści materialne. Jeśli sen był nieprzyjemny, wówczas oznacza wielką ciszę przed burzą – symbol należy potraktować, jako ostrzeżenie przed zbliżającym się niebezpieczeństwem.

Gdy we śnie zobaczyłeś kajutę, oznacza to, że bezustannie dążysz do poprawy swojej sytuacji osobistej i materialnej. Uzbrój się w cierpliwość, ciężka praca popłaca, a Twoje trudy już niedługo zostaną wynagrodzone. Mała, ciasna kajuta pojawiająca się w marzeniach sennych, wskazuje na ogromne niezadowolenie śniącego z obecnej sytuacji życiowej. W sprawach zawodowych może odzwierciedlać pracę, która nie przynosi satysfakcji oraz spełnienia, a jedyne korzyści finansowe. Sen, w którym zostałeś siłą zamknięty w kajucie, ostrzega przed utratą pracy – Twoja pozycja w firmie jest zagrożona, mniej się na baczności i uważnie obserwuj swoich rywali. Gdy śniłeś o tym, że mieszkasz w kajucie, to prawdopodobnie Twoje życie w rzeczywistości jest pełne wzlotów i upadków.

Jeśli śniłeś o ekskluzywnej i bogato wyposażonej kajucie, symbol ten wskazuje na zbytnie przyzwyczajenie do wygodnego życia. Pamiętaj, nic nie trwa wiecznie. Zacznij doceniać to, co już udało Ci się osiągnąć i nie bądź zachłanny. Marzenie senne, w którym pojawiła się zaniedbana, obskurna kajuta, ostrzega przed pojawieniem się fałszywych osób, które zrobią wszystko, aby Ci zaszkodzić. Omen ten mówi również o tym, aby ostrożniej dobierać sobie przyjaciół.

Sen, w którym dostrzegasz wiele kajut, wskazuje na Twoją ciężką i mozolną pracę, która powoli zaprowadzi Cię na sam szczyt. Nie poddawaj się i bądź cierpliwy, a już niedługo Twój trud oraz poświęcenie zostanie wynagrodzone. Kiedy we śnie widzisz kajutę kapitana, to bardzo dobry znak, mówiący o tym, że w końcu zaczniesz snuć poważne i realistyczne plany na przyszłość. Swoim odpowiedzialnym zachowaniem zaimponujesz innym, a w szczególności bliskim.