Sen o agencji towarzyskiej to domena osób, które nie są do końca pewne uczuć partnera i przez to nie czują się w pełni bezpieczne w związku. Agencja towarzyska we śnie nie jest zapowiedzią zdrady ale odkrywa Strach przed odrzuceniem i problemy z zaufaniem.

Brałeś udział w orgii, która miała miejsce w agencji towarzyskiej? Sen o orgii może być wyrazem tzw. kompleksu małego członka. Przejawia się on w przekonaniu, że wielkość członka jest poniżej normy. Najczęściej dotyczy mężczyzn niepewnych swojej wartości i porównujących się z rówieśnikami. Dotyczy głównie młodych mężczyzn, prowadząc do lęków i fobii seksualnych. Mogą się one objawiać właśnie w snach o treści erotycznej, zwłaszcza zaś w wizjach tak niecodziennych jak wizja orgii.

Jeśli śniło Ci się, że pracujesz w agencji towarzyskiej, wewnętrznie czujesz się piękny/a i jesteś przekonany/a o swoim wdzięku. Dzięki tej pewności siebie uda Ci się zbudować trwałe relacje z ludźmi, zdobyć wielu przyjaciół, którzy będą Cie kochać. Twoje kontakty z płcią przeciwną są z reguły intensywne. Możliwe, że w najbliższym czasie czeka Cie miłość i udany związek. Związek ten będzie Was uszczęśliwiać przez długie lata. Kobieta, która śni o pracy w agencji towarzyskiej to z reguły osoba pewna siebie, przebojowa i energiczna. Często jest to kobieta pełna seksapilu i nawet jeśli nie jest stereotypową pięknością to ma Ona w sobie to ?cos? co czyni ja wyjątkową i niezwykle atrakcyjną dla płci przeciwnej.

Zauważ, że te sny niekoniecznie wiążą się z seksem. Może to być sen związany z relacjami międzyludzkimi, kompleksami, uczuciami lub problemami. Tak więc nawet jeśli w śnie widziałeś orgię, która miała miejsce w agencji towarzyskiej, to lepiej zagłęb się w to, co dzieje się w Twoim życiu. Wcale to nie musi oznaczać, że czeka Cie orgia.

Komentuj 🙂

Jeśli podoba Ci się zawartość naszej strony powiedz nam to w komentarzu! Również jeśli śniło Ci się coś ciekawie dziwnego, daj nam znać. Postaramy się pomóc Państwu w interpretacji.