Jeśli śniło Ci się dostać jabłko, to znaczy, że bardzo zależy Ci na tym aby zrobić karierę i uzyskać wysoki status społeczny. Jabłko, które dostajesz we śnie zapowiada, że Uda Ci się to osiągnąć ale zapłacisz za to wysoką cenę.

Sen w którym otrzymałaś jabłko może symbolizować wsparcie oraz pomoc emocjonalną od bliskich, której potrzebujesz. Nie zawsze jest możliwość wyrażenie w pełni swoich emocji oraz odczuć, niemniej jednak są w Twoim życiu osoby, którzy Twoje dobro stawiają ponad swoje. Dla niektórych osób jest to także sygnał, że wkrótce masz okazję na pogłębienie swoich relacji z krewnymi oraz nawiązanie nowych znajomości. Rozkwit życia towarzyskiego będzie miało pozytywny wpływ na Twoje samopoczucie.

Zielone jabłko we śnie może oznaczać, że wkrótce otrzymasz odpowiedzi na pytanie, które od dłuższego czasu nie dawały Ci spokoju. Należy pamiętać przy tym, że nie na wszystkie pytanie warto jest znać odpowiedź. Odkrycie skrywanej tajemnicy może bezpowrotnie zaburzyć Twój światopogląd oraz relacje z bliskimi osobami. Warto wziąć jak najwięcej czynników pod uwagę zanim podejmie się ostateczną decyzję.

Otrzymanie czerwonego jabłka wskazuje na dojrzewanie w sferze emocjonalnej i duchowej. Coraz lepiej rozumiesz swoje potrzeby oraz potrzeby swoich bliskich. Jest to bardzo dobra wiadomość dla wszystkich, którzy w ostatnich dniach czuli się przemęczenie oraz zestresowani codziennym życiem. Teraz warto jest również zaplanować odpoczynek lub wyjazd poza miasto. Zrelaksuj się i pozwól zregenerować wewnętrzne baterie, a będziesz w stanie spojrzeć na obecną sytuację z innej perspektywy.

Uważaj na zdradę lub oszustwo – jabłko dostać

Nadgryzione jabłko we śnie może symbolizować na zdradę lub oszustwo. W Twoim otoczeniu mogą być toksyczne osoby lub znajomi, którzy umyślne lub nieumyślne sprawią Ci wiele przykrości. Nie podejmuj decyzji w gniewie, a będziesz w stanie wyjść z sytuacji obronną ręką. Dobra wiadomość jest też taka, że wkrótce będziesz miała okazją odciąć toksycznych ludzi ze swojego życia.

Dla osoby przedsiębiorczej sen wskazuje na zyski i polepszenie sytuacji finansowej.