Ściąć włosy we śnie oznacza chęć odcięcia się od pewnych spraw, często rodzinnych, emocjonalnych. Wizja może mieć szczególne znaczenie dla tych wszystkich, którzy czują się zaniedbane i niezrozumiane. Być może w Twoim życiu istnieje osoba, która ma toksyczny wpływ na Twoje samopoczucie i jak siebie postrzegasz? Nadszedł czas konfrontacji i postawienia na swoim. Twoje potrzeby są najważniejsze, dlatego nie bój się wyrazić swojego zdania, emocji i myśli. Jeśli ktoś nie jest w stanie tego zrozumieć, to być może nie zasługuje, żeby uczestniczyć w Twoim życiu. Przemyśl dokładnie wszelkie poważne zmiany i decyzje. Spróbuj nie działać w emocjach. Niemniej jednak powinnaś podążać za głosem serca.

Ścięcie włosów symbolizuje oczyszczenie, pozbycie się niepotrzebnych rzeczy, uczuć, ludzi. Ścięcie włosów we śnie może też ostrzegać przed stratą sił i energii lub majątku. Wykorzystaj ten moment, że zadbać o własne finanse. Zacznij od przeanalizowania swoich nawyków zakupowych, bo tutaj jest na pewno pole do poprawy. Nie wszystko co kupujesz jest niezbędne do życia, a każda zaoszczędzona złotówka może być lepiej wydana gdzieś indziej w późniejszym czasie. Unikaj także podejrzanych ofert, szczególnie od obcych lub osób, których nie znasz bardzo dobrze. Trzymaj się z daleka od propozycji biznesowych, które są nastawione na szybki oraz łatwy zysk. Są zbyt ryzykowne. Możesz nie tylko stracić pieniądze, ale także popaść w konflikt z prawem.

Co oznacza sen, w którym komuś miałaś okazję ściąć włosy?

Taki sen może symbolizować, że wkrótce posprzeczasz się z bliską Ci osobą. Niektóre rany nie łatwo się goją i nie wszystkie sprawy powinny zostać przemilczane. Stłumione emocje mogą doprowadzić do poważniejszego konfliktu, dlatego wszelkie sprawy warto komunikować drugiej osobie na bieżąco. Pozwoli to nie tylko uniknąć poważnego kryzysu, ale także zażegnać jakikolwiek problem w przyszłości zanim jeszcze nastąpi.

W pracy należy być czujnym i nie pozwolić dać się wyprowadzić z równowagi. Nie wszyscy będą mieli pozytywny wpływ na Ciebie.