Jeśli śniła Ci się figura to spodziewaj się, że Twoja postawa moralna i poczucie sprawiedliwości spotkają się z uznaniem społecznym. Dzięki właściwemu postępowaniu i kierowaniu się w życiu dobrem i zasadami będziesz stawiany za wzór i szanowany przez szerokie grono otaczających Cie ludzi.

Figura w szachach

Może się zdarzyć tak, że przyśni nam się gra w szachy. Szachy są dość specyficzną grą i pozwalają na rozwinięcie konkretnych – bardzo ważnych w prawdziwym życiu – zdolności. Grę w szachy, we śnie można zinterpretować jako potrzebę planu w życiu. Powinieneś poświęcić więcej czasu sobie.

Kobieca figura

Figura we śnie może również odnosić się do kształtu kobiecego ciała. Mężczyźni często widzą we śnie kobiety, które znają i darzą szczególnym uczuciem. Jeśli mężczyzna śni o nagiej znanej mu kobiecie to znaczy, że w pociąga go seksualnie. Pragnie on poznać jej prawdziwe oblicze. Nagość w tym wypadku nie tylko zabarwienie seksualne ale również wyraża chęć poznania drugiej osoby, dowiedzenia się o jej wadach, zaletach, słabościach oraz zrozumienia jej.

Orientalna książka snów oferuje nieco inną interpretację. Chłopak, który śnił o półnagiej ukochanej dziewczynie mówi, że jesteś czujny i ostrożny w jaki sposób zachowuje się Twoja wybranka w prawdziwym życiu. Możliwe, że podejrzewasz ją o coś i prawdopodobnie robisz, to z pełną świadomością. Natomiast jeśli facet widzi swoją kobietę nagą we śnie, może to symbolizować jego niepewność. Oczywiście niepewność co do szczerości istniejącej relacji albo tęsknoty za byłą kochanką.

Jak interpretować sny?

Podczas interpretacji snu zawsze ważna jak największa ilość szczegółów. Przeanalizowanie tego co dzieję się obecnie w życiu. Zarówno prywatnym jak i zawodowym. Oraz próba powiązania tego co się dzieje w życiu z tym co przedstawia nam sen. Na portalu staramy się przedstawiać różne interpretacje, które należy zawsze dostosowywać pod siebie. Interpretacji jak i snów jest tyle co ludzi, nie da się wszystkich wypisać.