Sen o liliach zapowiada magiczny okres w miłości.

Znaczenie snów z symboliką lilii według sennika

Lilie we śnie osób będących w małżeństwie lub innym związku, zwiastują Czas porozumienia i zacieśniania głębi. Dla osób samotnych Lilie we śnie zwiastują spotkanie osoby o krystalicznie czystym sercu, z którą będzie je łączyć porozumienie dusz.

Białe Lilie we śnie mogą wróżyć małżeństwo. Jeśli jesteś teraz w relacji romantycznej z innym mężczyzną, to wkrótce może czekać was nowy etap w związku. Być może zamieszkacie wspólnie lub Ci się oświadczy. Dla samotnej osoby natomiast taka wizja wróży poznanie ciekawej oraz wpływowej osoby w najmniej oczekiwanym miejscu. Będziesz w stanie świetnie się z nim porozumieć i poczujesz w pełni doceniona i zrozumiana.

Miałam sen, w którym kupuje lilie w kwiaciarni. Taki sen może mówić, że jesteś osobą dobroduszną, która dobro innych stawia na pierwszym miejscu. Dla wielu jesteś wzorem do naśladowania, a osoby młodsze przy Tobie czują się bezpieczne i wspierane na swojej drodze życiowej. Najbliższy czas warto także poświęcić na odnowienie kontaktów z dalszą rodziną, bo nigdy nie wiadomo co takie doświadczenia przyniosą.

Otrzymywanie lilii w prezencie i inne sny z tym motywem

Co oznacza sen, w którym otrzymałam lilie w prezencie? Może to świadczyć o tym, że wkrótce Twoje problemy same się rozwiążą. Szczególnie te, które od długiego czasu nie dawały Tobie spokoju. Przyniesie Ci to mnóstwo pozytywnej energii i będziesz w stanie efektywniej wykorzystywać każdy nowy dzień. Warto także wykorzystać dodatkowy przypływ energii na realizację własnych planów, a także poczynić kolejne cele na drodze samorealizacji.

Jakie znaczenie ma sen, w którym widziałam zwiędłe lilie? W rzeczywistości wkraczasz w nowy etap swojego życia. Dojrzewasz i pewne rozdziały należy zamknąć, żebyś mogła ruszyć dalej. Dla osoby młodej zmiany mogą wydawać się przerażające, lecz pamiętaj, że tylko dzięki nowym doświadczeniom nabierzesz mądrości życiowej.

Podlewanie lilii we śnie może mieć charakter duchowy. Nauczysz się lepiej kontrolować swoje emocje i przestaniesz się martwić niektórymi sprawami.