Sny o strzelaniu są domeną mężczyzn charakteryzujących się ekstrawertycznym i impulsywnym charakterem. Na co dzień, mimo że bardzo lubiani i towarzyscy, są bardzo kłótliwi, nie zmieniają swojego zdania nawet gdy jasne jest, że nie mają racji. Sny o strzelaniu są dla takich osób pewnego rodzaju okazją do wyrzucenia z siebie złości.

Motyw strzelaniny w marzeniach sennych i jego znaczenie

Sny o strzelaniu mogą też zdarzyć się osobom, miewają myśli o morderstwie nawet dotyczące kogoś bliskiego. Sny o strzelaniu do znanych osób mogą wskazywać na chęć odcięcia się od tych osób. Takie rozwiązania przychodzą nam często gdy żyjemy pod ciągłą presją i chcemy się od czegoś lub kogoś uwolnić. Nikt nie lubi żyć w ciągłej presji. Podświadomie chcemy się uwolnić od wszelkiego rodzaju uzależnień, kontroli itd.

Dlaczego warto nas obserwować?

Zainteresowała Cie tematyka tego snu? Rozmyślasz nad tym dlaczego w Twoim śnie ukazał się motyw strzelania do kogoś? Zostaw nam info w komentarzu! Ważną informacją jest to czy w prawdziwym życiu obawiasz się przemocy? Jesteś osobą agresywną? Zaleca się zapamiętanie snu z elementem strzelania, Twoje odczucia i doświadczenia w momencie kiedy zobaczyłeś morderstwo są bardzo ważne, ponieważ emocje są kluczem do odszyfrowania tej historii. Sen, w którym jesteś mordercą, często oznacza pozbywanie się niepotrzebnych nawyków i pomysłów. Ten symbol jest również świadectwem, że w ostatnim czasie zbyt szybko zmarnowałeś swój potencjał energetyczny.

Masz jakieś pytania? Chcesz dowiedzieć się więcej? Daj nam znać pod artykułem. Mogą Cie również zainteresować inne artykuły o podobnej tematyce. Morderstwo, Zabójstwo

Zachęcamy również do zapoznawania się z innymi interpretacjami snów na łamach naszego portalu. Codziennie nowe treści, nowe interpretacje. Jeśli interesuje Cie inna tematyka zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki interpretacji. Znajduje się ona w prawym górnym rogu naszego portalu. Jesli spodobał Ci się nasz artykuł udostępnij go na swoim facebooku. Dzięki temu będziemy mogli dojść z naszymi interpretacjami do większego grona odbiorców.