Całować byłego chłopaka we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli przydarzył Ci się sen, w którym całujesz byłego chłopaka, może być to zapowiedź zażegnania kryzysu. On myśli o Tobie i zastanawia się czy byłoby możliwe żebyście do siebie wrócili. Mogą być to jednak tylko przejściowe chwile słabości.

Całować byłego chłopaka we śnie może oznaczać tęsknotę za kimś kogo nie ma już w Twoim życiu. Może również być tak, że po prostu źle się dzieje w Twoim obecnym związku. Po dłuższym czasie od zerwania, zazwyczaj zapominamy o tym co złego się działo. Wtedy zaczynamy przypominać sobie wszystko, co było dobre.

Sen o całowaniu ma zazwyczaj erotyczny charakter, śni się najczęściej mężczyznom choć również i u kobiet ma swoje znaczenie. Jeśli jesteś samotnym mężczyzną sny o całowaniu są przejawem wewnętrznie przeżywanej frustracji ze swojego dotychczasowego seksualnego życia i przeżywanej samotności. Takie sny są również powodowane działaniem instynktu seksualnego.

Jeśli jesteś mężczyzną żyjącym w związku, a śni się Tobie Scena całowania się z obcą Ci kobietą, oznacza to niezadowolenie z prowadzonego dotychczas życia seksualnego przez Ciebie i Twoją partnerkę. Taki sen może również być przejawem chęci posiadania więcej niż jednej kobiety, co dokładniej zostało opisane w interpretacji snu o kobiecie.

Dla osoby przedsiębiorczej taki sen, to oznaka sukcesów. Wkrótce Twoje inwestycje przyniosą oczekiwane rezultaty. Dodatkowy zastrzyk gotówki warto zainwestować bezpośrednio we własną działalność. W najbliższym czasie unikaj ofert, który brzmią zbyt dobrze, żeby były prawdziwe. Wszelkie propozycje nastawione na łatwy oraz szybki zysk mogą doprowadzić do poważnych problemów finansów.

Jak interpretować sny?

Podczas interpretacji snu zawsze ważna jak największa ilość szczegółów. Przeanalizowanie tego co dzieję się obecnie w życiu – zarówno prywatnym jak i zawodowym – oraz próba powiązania tego co się dzieje w życiu z tym co przedstawia nam sen. Na portalu staramy się przedstawiać różne interpretacje, które należy zawsze dostosowywać pod siebie. Interpretacji jak i snów jest tyle co ludzi, nie da się wszystkich wypisać.