Sen o tchórzostwie sporo mówi o Twojej sferze emocjonalnej i o tym jak postępujesz w związkach.

Znaczenie snów z motywem tchórzostwa 

Jeśli śniło Ci się, że jesteś tchórzem, to prawdopodobnie braci własnej inicjatywy i czekasz na działania drugiej strony. Możesz mieć też skłonności do wycofywania się w trudnych sytuacjach przez co nie potrafisz zbudować więzi z drugą osobą ani obdarzyć jej poczuciem bezpieczeństwa.

Tchórzostwo wiele osób łączy ze strachem.. Niestety każdy ma inny poziom strachu. Każdy również boi się różnych rzeczy, czasami jest to wręcz śmieszne. O ile kobiety często boją się pająków, myszy itd., to strach nie tylko dotyka kobiet. Mężczyźni również boją się również różnych rzeczy. Wielu mężczyzn boi się chociażby węży. Czy taki strach komuś czegoś ujmuje? Oczywiście, że nie.

Podczas interpretacji snu zawsze ważna jak największa ilość szczegółów. Przeanalizowanie tego co dzieję się obecnie w życiu – zarówno prywatnym jak i zawodowym – oraz próba powiązania tego co się dzieje w życiu z tym co przedstawia nam sen. Na portalu staramy się przedstawiać różne interpretacje, które należy zawsze dostosowywać pod siebie. Interpretacji jak i snów jest tyle co ludzi, nie da się wszystkich wypisać.

Warto sprawdzić najpopularniejsze symbole senne 

Zainteresowała Cie tematyka tego snu? Rozmyślasz nad tym dlaczego w Twoim śnie ukazał się motyw tchórzostwa? Zostaw nam info w komentarzu! Ważną informacją jest to czy w prawdziwym życiu spodziewasz się jakiegoś zdarzenia, które wywołuje w Tobie strach?
Sen, w którym z jakiegoś powodu stchórzyłeś, może oznaczać walkę z wstydem. Ten symbol jest również świadectwem, że ciągle przeżywasz jakieś wydarzenie, które pozostawiło w Twojej psychice ślad.

Spodobał Ci się ten artykuł? Udostępnij go na swojej tablicy na Facebooku. Jeśli masz jakieś pytania, daj nam znać w komentarzu. Z każdym komentarzem się zapoznamy i jeśli bedziemy w stanie, to na pewno Ci odpowiemy. Pamiętaj o czytaniu innych artykułów na łamach naszego portalu