Rubin we śnie znaczenie | Sennik Online

Rubin to symbol odwagi ale także miłości, namiętności i rozkoszy. Rubiny we śnie osoby będącej w stałym związku zapowiadają wierność i trwałość relacji. Rubin we śnie osoby wolnej zawistuje burzliwy romans.

Rubiny to także atrybut powodzenia finansowego. Dlatego też każdy kto śni o tym, że znalazł rubin może spodziewać się, że sprawy w jego życiu przyjmą pozytywny bieg zmierzając w kierunku dobrobytu a nawet bogactwa.

Głębsza interpretacja snów o rubinach zależy od tego w jaka część biżuterii pojawia się we śnie i kto ją nosi. Pierścionek z rubinem symbolizuje trwały związek. Natomiast naszyjnik z rubinem, bransoletka czy łańcuszek mogą wskazywać na zależność kobiety od jej partnera. Ważne jest to czy śniący jest kobietą czy mężczyzną. Mężczyzna po takim śnie powinien rozważyć odseparowanie spraw finansowych oraz podjęcie pracy lub zwiększenie swoich zarobków.

W przeciwieństwie do dwóch poprzednich interpretacji dla płci pięknej taki sen zwiastuje sukcesy w życiu prywatnych oraz zawodowym. Jeżeli we śnie miałaś na sobie coś z rubinem, to sennik zwiastuje dobre samopoczucie i powodzenie w Twoich przyszłych przedsięwzięciach.

Sen niekiedy powinien być traktowany jako ostrzeżenie dla śpiących. Być może ktoś spróbuje rozprowadzić plotki na wasz temat. W konsekwencji może to doprowadzić do złego samopoczucia, wstydu, utraty autorytetu lub rozstanie z bliską osobą.

Jak interpretować sny?

Podczas interpretacji snu zawsze ważna jak największa ilość szczegółów. Przeanalizowanie tego co dzieję się obecnie w życiu – zarówno prywatnym jak i zawodowym – oraz próba powiązania tego co się dzieje w życiu z tym co przedstawia nam sen. Na portalu staramy się przedstawiać różne interpretacje, które należy zawsze dostosowywać pod siebie. Interpretacji jak i snów jest tyle co ludzi, nie da się wszystkich wypisać.

Zapraszamy do komentowania naszych artykułów oraz dzielenia się własnymi przemyśleniami. Jeśli masz sen, którego nie potrafisz samodzielnie zinterpretować daj nam znać w komentarzu lub w wiadomości na naszym facebooku – spróbujemy pomóc.