Spadać z balkonu we śnie znaczenie | Sennik Online

Spadać z balkonu  we śnie ostrzeżenie przed problemami w pracy i bądź czujny w interesach ponieważ możesz wpaść w poważne kłopoty finansowe lub nawet zbankrutować.

Wyjaśniając, jakie są marzenia o upadku z wysokości i nie rozbijaniu się, Sennik online skupia się na nastroju śniący. Jeśli śniący bardzo bał się wypadku, to znaczy, że w rzeczywistości nie będzie tchórzem. Zebrawszy swoją wolę w pięść, rzuci wyzwanie wszelkim przeciwnościom losu i znajdzie się na szczycie. Brak naturalnych reakcji emocjonalnych we śnie obiecuje wielkie straty, na szczęście tylko materialne.

Jeśli śnisz o tym, że straciwszy go, cudem udało mu się przeżyć, to marzenie wielkiego wizjonera przepowiada trudny wybór, od którego zależeć będzie wiele w losach bohatera i tych, na których mu zależy.

Sen Wędrowca wyjaśnia na swój sposób, co to jest sen o ucieczce z niebezpiecznego wzgórza i udanym lądowaniu w finale. Im wyżej od ziemi, tym chłodniejsza jest ambicja śpiącego. Taki spisek zdarza się ludziom, którzy wiele osiągnęli w swoich snach, ale ciągły strach przed stratami i porażkami nie pozwala im w pełni cieszyć się sukcesem.

Cofanie się. Osiągnął wielkie wysokości, ale rezultat nie był wcale taki, jak sobie wyobrażał na początku swojej podróży. Społeczny start odbył się na rzecz ambicji, a nie prawdziwych pragnień, na niewygodnym i kłopotliwym piedestale. Szkoda, że nie mogę odzyskać tego, co było, tylko jak?

Jeśli upadek był snem, kiedy myśli śniący są zajęte myśleniem o jakimś pomyśle. Podczas gdy on się obudził, fabuła oznacza, że nie czuje się komfortowo z jej śmiałością i innowacyjnością. Sennik podpowiada, że chęć poczucia się jak pionier przeważy jego strach. Dlaczego śnisz o upadku z wysokości i nie rozbijaniu się, skoro udało ci się obudzić w ostatniej chwili? Sennik oferuje następującą interpretację snu. Nawet jeśli nie jest to łatwe w prawdziwym życiu. Na pewno poradzisz sobie z testem, który spadł na twój udział, słowo Magik.