Chemik we śnie znaczenie | Sennik Online

Chemik we śnie to genialny znak, dla wszystkich tych, którzy lubią podejmować ryzykowne działania. Według sennika online san, w którym widzisz siebie jako chemika zapowiada szczęście w pokerowych zagraniach.

Jeśli widzisz, że jesteś chemikiem i pracujesz w aptece we śnie. Oznacza to, że twój problem zdrowotny skończy się zaskakująco i odzyskasz zdrowie. Otwarcie apteki we śnie oznacza, że będziesz otrzymywać wiadomości o stanie zdrowia swojego krewnego. To, że czekasz przed apteką we śnie bz wątpienia oznacza, że ktoś poprosi Cię o pomoc w sprawie jego zdrowia. I dzięki Tobie odzyska zdrowie. Widzieć, że siedzisz w aptece we śnie oznacza, że ktoś bez wątpienia poprosi Cię o pomoc w sprawie zdrowia. Jeżeli widziałeś , że ktoś siedzi w aptece we śnie oznacza, że otrzymasz pomoc od kogoś zaskakującego. Widzieć, że kupujesz lek w aptece we śnie bez wątpienia oznacza, że nagle Twoje zdrowie będzie lepsze i będzie to trwało przez długi czas.

To, że sprzedajesz lek w aptece we śnie oznacza, że założysz lub schudniesz nadmiernie z powodu jedzenia i picia, ale nie potrwa to długo i będzie w porządku w krótkim czasie. Aby zobaczyć, że apteka została okradziona we śnie oznacza, że odwiedzisz swojego bliskiego przyjaciela. Widzieć, że wziąłeś leki w aptece we śnie oznacza, że twój krewny zostanie zwolniony ze szpitala w krótkim czasie i odzyska zdrowie.

Jak interpretować sny?

Podczas interpretacji snu zawsze ważna jak największa ilość szczegółów. Przeanalizowanie tego co dzieję się obecnie w życiu. Zarówno prywatnym jak i zawodowym – oraz próba powiązania tego co się dzieje w życiu z tym co przedstawia nam sen. Na portalu staramy się przedstawiać różne interpretacje, które należy zawsze dostosowywać pod siebie. Interpretacji jak i snów jest tyle co ludzi, nie da się wszystkich wypisać.

Zapraszamy do komentowania naszych artykułów oraz dzielenia się własnymi przemyśleniami. Jeśli masz sen, którego nie potrafisz samodzielnie zinterpretować daj nam znać w komentarzu lub w wiadomości na naszym facebooku – spróbujemy pomóc.

Powyższy opis snu nie jest wystarczający? Skorzystaj z wyszukiwarki snu w prawym górnym rogu strony.