Zemsta we śnie znaczenie | Sennik Online

Zemsta we śnie zapowiada niezasłużone cierpienia i upokorzenia. Ktoś potraktuje Cię w przykry sposób ale nie będziesz mieć możliwości odpłacenia tym samym.

Co oznacza sen, w którym byłaś zła na osobę bliską? Wkrótce może czekać was konflikt w rzeczywistości. Niekiedy powód sprzeczki może być błahy i zostanie szybko rozwiązany. Może zdarzyć się też tak, że w końcu powiesz na głos coś co od dłuższego czasu siedziało w środku. Dlatego potraktuj taki sen jako wskazówkę, że nie warto jest czekać do ostatniego, aż coś przeleje czarę goryczy. Porozmawiaj z tą osobę już teraz zanim przerodzi się to w długotrwały konflikt.

Złość we śnie może również odnosić się do frustrujących wydarzeń lub sytuacji, w których Twoja bezsilność przeistacza się w złość. Niestety nie na wszystkie sytuacje mamy wpływ. Dlatego zrozumiała jest złość w przypadku bezradności. Warto pozwolić emocjom przepłynąć przez siebie jak woda w strumieniu. Nie walcz z tym, tylko płyń wzdłuż jak prąd Cię prowadzi. Spróbuj pozbyć się uczucia, w którym chcesz na wszystko mieć wpływ. Tylko tan będziesz w stanie odzyskać kontrolę nad swoimi emocjami.

Jak interpretować sny?

Podczas interpretacji snu zawsze ważna jak największa ilość szczegółów. Przeanalizowanie tego co dzieję się obecnie w życiu – zarówno prywatnym jak i zawodowym – oraz próba powiązania tego co się dzieje w życiu z tym co przedstawia nam sen. Na portalu staramy się przedstawiać różne interpretacje, które należy zawsze dostosowywać pod siebie. Interpretacji jak i snów jest tyle co ludzi, nie da się wszystkich wypisać.

Zapraszamy do komentowania naszych artykułów oraz dzielenia się własnymi przemyśleniami. Jeśli masz sen, którego nie potrafisz samodzielnie zinterpretować daj nam znać w komentarzu lub w wiadomości na naszym facebooku – spróbujemy pomóc.