Jeśli śni Ci się, że uczestniczysz w lekcji to być może zapragniesz zmienić profesję.

Symbolika lekcji w marzeniach sennych

Lekcja we śnie może sugerować, że Twój umysł podświadomie cofnął się do okresu, kiedy byłeś w szkole a Twoje przyszłe życie było otwartą księgą i miałeś możliwość wyboru czym chcesz zajmować się w życiu. Taki sen ma szczególne znaczenie dla wszystkich osób młodych wkraczających w nowy etap swojego życia. W najbliższym czasie nie tylko uda Ci się pogłębić swoje pasje, ale także będziesz w stanie odkryć nowe zainteresowania.

Miałam sen, w którym byłam na lekcji polskiego. Taka wizja może wskazywać na potrzebę komunikacji w prawdziwym życiu. Być może nie otrzymujesz wystarczającej uwagi ze strony swojego obecnego partnera. Może rozmawiasz z wieloma ludźmi, ale nie czujesz się w pełni zrozumiana. W niektórych przypadkach możesz też czuć, że to nie jest wina społeczeństwa, tylko masz trudności z wyrażaniem własnych myśli i uczuć. Nic dziwnego, że w swoich snach masz lekcję polskiego, gdyż masz potrzebę poprawić swoją umiejętność komunikacji z drugą osobą.

Sny o obecności na lekcjach historii lub WF-u. Co oznaczają?

Co oznacza sen, w którym byłam na lekcji historii? Sen ten może wskazywać na odczucia nostalgiczne względem przeszłości. Często może Ci się wydawać, że kiedyś było lepiej i wszystko było zdecydowanie prostsze, niż jest obecnie. Szczególnie możesz tęsknić za beztroskimi latami młodości kiedy mogłaś cieszyć się życiem i nie byłaś przytłoczona codziennymi obowiązkami. Sennik radzi, żeby zaplanować sobie jakiś odpoczynek. Mogą to być najbliższe wakacje lub weekend SPA. Koniecznie zregeneruj swoje siły, żebyś mogła sprawniej funkcjonować podczas codziennego dnia.

Śniło mi się, że jestem na lekcji WF-u. Motyw sportu we śnie może wskazywać na to, że nadszedł czas, żeby zadbać o własne zdrowie. Nie tylko fizyczne, ale też i psychiczne. W najbliższym czasie rozważ na zapisanie się na jakieś zajęcia siłowe. Jeśli jesteś pod ciągłym stresem, to warto spróbować nowych technik medytacji.