Wabić kogoś we śnie znaczenie snu | Sennik Online

W naszych snach możemy zobaczyć wiele codziennych sytuacji. Jedną z nich jest wabienie, czy też kuszenie innych osób. Sen ten będzie miał różne znaczenie w zależności od tego, czy to my kogoś wabimy, czy jesteśmy wabieni. Nie bez znaczenia są też osoby, które występują w marzeniu sennym oraz dodatkowe okoliczności i detale. W związku z tym warto ze swojego snu zapamiętać jak najwięcej, co ułatwi prawidłową interpretację. Może ona znacząco wpłynąć na nasze życie.

Wabienie kogoś we śnie – co oznacza?

Podstawowy sen z tym motywem dotyczy tego, że to my kogoś do siebie wabimy. Taki widok w marzeniu sennym zawsze powinien budzić nasz niepokój. Samo wabienie uznawane jest za działanie z podstępem, które najczęściej ma złe zamiary. Poprzez ukazanie tego w naszym śnie, podświadomość sygnalizuje nam potencjalną zdradę lub podstęp, który jest wymierzony w naszą osobę. Być może nasza ukochana osoba już wdała lub niedługo wda się w romans, który rozwali nasze życie od środka. Warto zastanowić się także nad podejmowanymi decyzjami życiowymi i biznesowymi, ponieważ mała nieuwaga może sprowadzić na nas poważne kłopoty.

Być wabionym we śnie – znaczenie

Ciekawą interpretacje mają również sny, w których to my jesteśmy wabieni przez inne osoby. Taki sen powinien skłonić śpiącą osobę do zastanowienia się nad swoim codziennym życiem. Być może to my jesteśmy w gronie osób, które spiskują lub zdradzają innych? Może to dotyczyć zarówno życia prywatnego, jak i zawodowego. Kluczem jest świadomość tego, co robimy i naprawienie krzywd lub w porę wycofanie się z nieszczerych zamiarów. Sami również nie chcielibyśmy być w sytuacji osób, przeciw którym knujemy i to właśnie chce zasygnalizować nam podświadomość takim snem.

Co jeszcze może symbolizować wabienie kogoś we śnie?

Niektórzy specjaliści w zakresie interpretacji snów zwracają także uwagę na to, że wabienie kogoś może symbolizować słabe strony danej osoby. Być może odkryliśmy słabe punkty lub bolączki kogoś bliskiego i z premedytacją będziemy chcieli to wykorzystać. Takie działanie może przynieść nam wiele korzyści i być skuteczne, jednak jest to mało etyczne. Warto w porę zawrócić z tej drogi, ponieważ my też posiadamy słabości, które ktoś może wykorzystać.