W zależności od tego, kto nas obdarowuje, możemy wnioskować o charakterze snu czyli o tym, której konkretnie sfery życia będzie Ona dotyczyć. Jeśli otrzymujemy Prezent od kompletnie obcej osoby, to znak, że wbrew temu co czasem może nam się wydawać, nasze wysiłki w pewnej sprawie nie idą na marne. Jest wręcz przeciwnie – przynoszą wymierny, odczuwalny dla kogoś efekt. W skrócie – sen o otrzymaniu prezentu często oznacza po prostu, że jakieś nasze działania są pożyteczne.

Symbol daru w Twoim śnie

Jeśli to my obdarowujemy kogoś w naszym śnie, oznacza to, że na jawie dobrze radzimy sobie w kontaktach z innymi ludźmi. Potrafimy być dla nich wsparciem w trudnych chwilach, i dzięki temu budować dobre relacje, które w przyszłości zaprocentują. Jesteśmy lubiani i postrzegani jako osoby, na które można liczyć.

Sen o oczekiwaniu prezentu, może być wskazówką odnośnie dwóch kwestii – zdarza się, że wiąże się z wydarzeniami, które mają dopiero nadejść. Wówczas chodzi najczęściej o jakieś ważne (pozytywne w skutkach) spotkanie, rozmowę, randkę, pojednanie z kimś, z kim jesteśmy skłóceni lub inne zdarzenie, ale zawsze powiązane z drugą, z jakiegoś powodu ważną dla nas osobą. Ale sen tego rodzaju może być też po prostu odzwierciedleniem naszej wewnętrznej postawy wobec świata – być może czasem trochę zbyt biernej. Może być to podpowiedź by zamiast bezczynnie czekać aż coś się samo wydarzy. Możliwe, że zostanie nam dane, samemu podjąć wysiłki, zmierzające do osiągnięcia tego czego pragniemy.

Dlaczego szczegóły snów są tak istotne?

Podczas interpretacji snu zawsze ważna jak największa ilość szczegółów. Przeanalizowanie tego co dzieję się obecnie w życiu. Zarówno prywatnym jak i zawodowym – oraz próba powiązania tego co się dzieje w życiu z tym co przedstawia nam sen. Na portalu staramy się przedstawiać różne interpretacje, które należy zawsze dostosowywać pod siebie. Interpretacji jak i snów jest tyle co ludzi, nie da się wszystkich wypisać.

Zachęcamy do dzielenia się snami w komentarzach 🙂