Filar we śnie symbolizuje wszelkie Twoje działania zmierzające ku osiągnięciu dobrobytu i stabilizacji. Jeśli śnił Ci się Filar możesz oczekiwać, że Twoje zmagania zostaną uwieńczone sukcesem choć czeka Cię sporo pracy i konsekwentnego dążenia do celu.

Twoja praca i wysiłek budują podstawy do kolejnych sukcesów i prowadzą Cię na szczyt. Wkrótce możesz zostać dostrzeżona w pracy co w rezultacie może przynieść Ci premię lub awans na wyższe stanowisko. Jeśli marzy Ci się dynamiczny rozwój własnej kariery warto zakomunikować to swoim przełożonym przy najbliższej okazji.

Czy miałaś sen, w którym widziałaś pojedynczy filar, który podtrzymują całą konstrukcję? Taka wizja może być symbolem przemęczenia i braku wsparcia. Szczególne znaczenie ma on dla wszystkich osób, którzy są samotnymi rodzicami lub muszą się opiekować chorą osobą. W rzeczywistości jesteś osobą, która jest jedynym wsparciem dla drugiego człowieka. Ta zależność od Twojej osoby oznacza, że jest od Ciebie wymagana zwiększona uwaga i praca. W konsekwencji prowadzi do niezadowolenia z codziennych spraw, a w niektórych przypadkach nawet do depresji.

Dla młodej osoby taki sen może symbolizować potrzebę wsparcia. Jeśli wchodzisz w nowy etap swojego życia, możesz czuć się przytłoczony nowymi wyzwaniami. Niektóre napawają strachem, a jeszcze inne niepewnością co może przynieść najbliższa przyszłość. Obecność osoby, która jest w stanie zrozumieć Twoje problemy jest czymś czego pragniesz i potrzebujesz. Szukasz człowieka, który przyjął by rolę mentora i pokierować Cię właściwą ścieżką. Być może nawet dowolną ścieżką, żebyś już nie musiał podejmować trudnych decyzji. Dobra wiadomość w tym wszystkim jest taka, to nie ważne czy spotkasz taką osobę. Masz w sobie siłę, która pozwoli Ci pokonać wszelkie przeciwności losu. Wystarczy tylko odrobina wiary, że jesteś w stanie.

Znaczenie snu dla osoby zakochanej może wskazywać ciepło, zaufanie i wsparcie. Swój nową relacje budujecie na solidnych fundamentach co umożliwi wam trwalszy oraz szczęśliwszy związek.