Sen o tajemnicy odzwierciadla problem, który dręczy Cię na jawie.

Symbolika tajemnicy w snach według sennika

Jeśli śni Ci się, że masz jakąś tajemnicę, że odkrywasz tajemnicę lub wyjawiasz powierzoną Ci tajemnicę, to znaczy, że jest jakaś sprawa, która nie daje Ci spokoju. Jeśli w Twoim realnym życiu jest coś, budzi Twoje podejrzenia, wydaje Ci się niejasne lub jest jakaś osoba, której nie ufasz to podejmij próbę zbadania tej sprawy. Sen o tajemnicy podpowiada aby zdać się na intuicję i poszukiwać drugiego dna w sprawach pozornie prostych.

Czy we śnie byłeś zszokowany otrzymanymi wiadomościami? Może to oznaczać, że wkrótce ludzie postronni zwrócą się do Ciebie o pomoc i radę. Dzięki swojemu doświadczeniu i wiedzy będziesz w stanie odmienić życie tych ludzi na lepsze. Dla niektórych wsparcie emocjonalne będzie ważniejsze od myślenia logicznego.

Co oznacza sen, w którym jesteś obojętny do poznanych sekretów? Towarzyszy Ci spokój ducha i masz czysty umysł. Nie interesujesz się plotkami i intrygami innych ludzi. Idziesz przez życie pilnując swoich spraw. Taka filozofia życiowa jest bardzo korzystna i pozwoli Ci uniknąć wiele złości, konfliktów i problemów. Dla niektórych taki sen zwiastuje udaną podróż na wczasy. Będziesz miał okazję odpocząć od obecnych problemów i zregenerować resztki sił.

Odkrywanie sekretów w marzeniu sennych

Co oznacza sen, w którym odkrywasz pradawne sekrety swojej rodziny? Taka wizja może oznaczać, że masz pytania dotyczące swojego dzieciństwa, spraw, które przez wiele czasu nie dają Ci spokoju. Może dotyczyć, to Twoich rodziców, a może wydarzenia, które już zdążyło się zatrzeć w Twojej pamięci. We śnie, niektóre detale z naszej podświadomości się wyostrzają albo nabierają nowych kształtów. Nie zawsze warto ufać co mówi nasz umysł, bo wspomnienia są zwodnicze.

A co jeśli miałeś sen, w którym odkrywasz prawdziwe znaczenie swojego imienia? Może to sugerować, że zaczynasz bardziej odnajdywać w prawdziwym życiu. Co raz częściej zwracasz uwagę na swoje ukryte talenty i je rozwijasz.