Kibel we śnie znaczenie | Sennik Online

Kibel to bardzo ciekawy symbol senny i dobra wróżba dla śniącego. Sen o kiblu można interpretować na dwa sposoby. Po pierwsze Kibel we śnie często odzwierciedla ciemną stronę osobowości śniącego. Kibel będąc miejscem gdzie zbierają się brudne, niepotrzebne odpadki symbolizuje we śnie nieprzyjemne wspomnienia i tajemnice śniącego. Uosabia podświadomość gromadzącą niemiłe, bolesne lub wstydliwe przeżycia jak również aspekty naszego ?ja?, których nie akceptujemy i nie lubimy. Jednocześnie Kibel we śnie symbolizuje oczyszczenie i ulgę.

Sen o kiblu jest zazwyczaj katalizatorem, sposobem na wyrzucenie z podświadomości myśli, odczuć czy wspomnień, które ciążą śniącemu. Osoba, która we śnie korzysta z kibla może się spodziewać, że jej życie oczyści się z obciążających problemów takich jak toksyczne osoby, toksyczne związki, poczucie winy lub napięte sytuacje. Sen o kiblu zwiastuje pozbycie się problemów, nieprzyjemności i ciążących nam sytuacji. Sny o kiblu często dotyczą oczyszczenia na poziomie emocjonalnym lub uczuciowym tak więc zwiastują pewnego rodzaju wewnętrzne odrodzenie, nowy Początek bez obciążeń i dobry Czas na życiowe zmiany.

Dla niektórych osób sen o toalecie to zwiastun nadchodzących zmian w życiu. Nadszedł czas, aby się pozbyć wszystkiego co jest stare i niepotrzebne. Warto wykonać porządki nie tylko w domu, ale również w sferze emocjonalnej. Negatywne emocje, które kontrolowały Twoim życiem muszą zniknąć raz na zawsze, a Ty musisz odzyskać pełnię kontrolę nad swoimi sprawami.

Jak interpretować sny?

Podczas interpretacji snu zawsze ważna jak największa ilość szczegółów. Przeanalizowanie tego co dzieję się obecnie w życiu. Zarówno prywatnym jak i zawodowym – oraz próba powiązania tego co się dzieje w życiu z tym co przedstawia nam sen. Na portalu staramy się przedstawiać różne interpretacje, które należy zawsze dostosowywać pod siebie. Interpretacji jak i snów jest tyle co ludzi, nie da się wszystkich wypisać.

Zapraszamy do komentowania naszych artykułów oraz dzielenia się własnymi przemyśleniami. Jeśli masz sen, którego nie potrafisz samodzielnie zinterpretować daj nam znać w komentarzu lub w wiadomości na naszym facebooku – spróbujemy pomóc.

Powyższy opis snu nie jest wystarczający? Skorzystaj z wyszukiwarki snu w prawym górnym rogu strony.