Perła

Perła we śnie znaczenie | Sennik Online

Perły we śnie to symbol nieszczęścia w miłości, złamanego Serca i łez. Sen o perłach zwiastuje długie Cierpienie z powodu niespełnionej miłości. Jeśli kobiecie śni się, że nosi Perły to jest prawdopodobne, że będzie płakała z powodu zranienia, kłótni z ukochanym lub nawet zostanie porzucona. Zimne Perły zapowiadają bolesne rozstanie, które może zostawić w sercu ślad na całe życie.

Według niektórych senników sen o kupowaniu pereł zwiastuje, że związek, który rozpoczynamy bądź już w nim jesteśmy będzie wartościowy. Stały i przyniesie wiele szczęścia. Sen w którym jesteśmy obdarowywani perłami lub obdarowujemy kogoś perłami odnosi się do ofiarowania najlepszej części siebie, szlachetnych intencji ale też może zapowiadać przytłaczające i uzależniające uczucie. Strata pereł we śnie może być zwiastunem utraty ukochanej osoby lub jej zaufania i oddania.

Posiadanie pereł jest oznaką pewnego rodzaju chełpienia się. Może w ostatnim czasie za bardzo czymś się chwaliłeś? Pokazywałeś co to nie Ty, czego nie posiadasz itd? Wielu mężczyzn wpada w taki amok pokazywania swojej wartości poprzez pieniądze. W momencie gdy myśli, że musi się wykazać przed kobietą. Oczywiście można uznać, że do pewnej granicy nie ma w tym nic złego. Niemniej jednak wielu mężczyzn uważa, że jak robić to porządnie. Warto jednak się zastanowić czy nie jest to przesada.

Jak interpretować sny?

Podczas interpretacji snu zawsze ważna jak największa ilość szczegółów. Przeanalizowanie tego co dzieję się obecnie w życiu. Zarówno prywatnym jak i zawodowym – oraz próba powiązania tego co się dzieje w życiu z tym co przedstawia nam sen. Na portalu staramy się przedstawiać różne interpretacje, które należy zawsze dostosowywać pod siebie. Interpretacji jak i snów jest tyle co ludzi, nie da się wszystkich wypisać.

Dodatkowo może Cie zainteresować kobieta oraz biżuteria.
Daj nam znać w komentarzu czy ten artykuł był pomocny lub jeśli śniło Ci się coś czego nie znalazłeś w naszej bazie snów.


 

Przeczytaj również:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *