Perły we śnie to symbol nieszczęścia w miłości, złamanego Serca i łez.

Sen o perłach i jego znaczenie 

Sen o perłach zwiastuje długie Cierpienie z powodu niespełnionej miłości. Jeśli kobiecie śni się, że nosi Perły to jest prawdopodobne, że będzie płakała z powodu zranienia, kłótni z ukochanym lub nawet zostanie porzucona. Zimne Perły zapowiadają bolesne rozstanie, które może zostawić w sercu ślad na całe życie.

Według niektórych senników sen o kupowaniu pereł zwiastuje, że związek, który rozpoczynamy bądź już w nim jesteśmy będzie wartościowy. Stały i przyniesie wiele szczęścia. Sen w którym jesteśmy obdarowywani perłami lub obdarowujemy kogoś perłami odnosi się do ofiarowania najlepszej części siebie, szlachetnych intencji ale też może zapowiadać przytłaczające i uzależniające uczucie. Strata pereł we śnie może być zwiastunem utraty ukochanej osoby lub jej zaufania i oddania.

Posiadanie pereł jest oznaką pewnego rodzaju chełpienia się. Może w ostatnim czasie za bardzo czymś się chwaliłeś? Pokazywałeś co to nie Ty, czego nie posiadasz itd? Wielu mężczyzn wpada w taki amok pokazywania swojej wartości poprzez pieniądze. W momencie gdy myśli, że musi się wykazać przed kobietą. Oczywiście można uznać, że do pewnej granicy nie ma w tym nic złego. Niemniej jednak wielu mężczyzn uważa, że jak robić to porządnie. Warto jednak się zastanowić czy nie jest to przesada.

Jak interpretować sny nie tylko o perłach?

Podczas interpretacji snu zawsze ważna jak największa ilość szczegółów. Przeanalizowanie tego co dzieję się obecnie w życiu. Zarówno prywatnym jak i zawodowym – oraz próba powiązania tego co się dzieje w życiu z tym co przedstawia nam sen. Na portalu staramy się przedstawiać różne interpretacje, które należy zawsze dostosowywać pod siebie. Interpretacji jak i snów jest tyle co ludzi, nie da się wszystkich wypisać.

Dodatkowo może Cie zainteresować kobieta oraz biżuteria.
Daj nam znać w komentarzu czy ten artykuł był pomocny lub jeśli śniło Ci się coś czego nie znalazłeś w naszej bazie snów.