Rezydencja we śnie to bardzo jasny Znak dla wszystkich marzących o kupnie lub zmianie lokum. Jeśli w Twoim śnie pojawiła się piękna rezydencja, w której przebywałeś lub której byłeś właścicielem to znaczy, że przed Tobą dobry Czas na wdrożenie w życie choć małej części tego snu.

Sen o rezydencji zapowiada, że wszelkie sprawy, które wiążą się ze zmianą domu czy mieszkania będą Układać się pomyślnie – wszelkiego rodzaju poszukiwania, kredyty, remonty czy sprawy administracyjne będą iść po Twojej myśli.

Dla niektórych osób śniących może być to znak, że wkrótce czeka was ślub z ukochaną. Mentalnie jesteście przygotowani, aby zacząć nowy etap i otworzyć kolejny rozdział życia z drugą osobą. Jeśli przygotowujesz się do oświadczyn, to bądź spokojny. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że Twoja wybranka zgodzi się wyjść za Ciebie za mąż.

Czy miałeś sen, w którym przebywałeś w rezydencji wpływowej osoby? Taki sen może sygnalizować dla śniącego, że wkrótce spotkasz wysoko postanowionego człowieka. To jest jak najbardziej pozytywny znak. Będziesz w stanie pozyskać cenną radę, która umożliwi Tobie rozszyfrowanie pewnych skomplikowanych kwestii w swoim życiu. Dodatkowo dla osób przedsiębiorczych może być to znak, że wkrótce pozyskacie rentowny kontrakt na wiele lat. Pozyskane pieniądze warto zainwestować.

Co oznacza sen, w którym rezydencja należała do Ciebie? Według sennika, wkrótce Twoja sytuacja finansowa może ulec poprawie. U jednych może być to odziedziczenie majątku. Drudzy mogą oczekiwać poprawy w pracy. Na horyzoncie widnieje perspektywa awansu bądź premii. Twoja kariera nabierze tempa i będziesz w stanie zrealizować swoje plany.

Czy w rezydencji we śnie miałeś gości? Może być to znak, że wkrótce będziesz musiał udzielić komuś bardzo ważnej rady. Przyszłość tej osoby będzie leżeć w Twoich dłoniach. Również pamiętaj, że ktokolwiek uda się do Ciebie po pomoc, będzie wiedział, że jesteś w stanie jej udzielić. Twoje doświadczenie i wiedza zostaną docenione. Dzięki temu otrzymasz satysfakcję, że byłeś w stanie odmienić czyjeś życie na lepsze.