Przeskakiwać mur we śnie znaczenie snu | Sennik Online

Mur to nie tylko przeszkoda w życiu codziennym, ale także ważny symbol senny. Z jednej strony ma zabezpieczać dostęp do jakiegoś obiektu lub miejsca i zapewniać bezpieczeństwo, a z drugiej strony jest przeszkodą, którą można sforsować. Jednym z sennych motywów jest przeskakiwanie przez mur. Co oznaczają tego typu sny w określonym kontekście i jak je interpretować pod kątem własnej osoby? Sprawdźmy.

Przeskakiwanie muru we śnie – znaczenie

Przeskakiwanie muru we śnie ma określone znaczenie. To pozytywny znak. Tego typu sen pokazuje, że śpiąca osoba wkłada bardzo dużo trudu w realizację jakiegoś zadania. Może dotyczyć to zarówno projektu w pracy, prowadzenia własnego biznesu, jak i życia rodzinnego. Na końcu trud ten się opłaci i uzyskamy odpowiednią gratyfikację w postaci premii, awansu, czy też szczęśliwego życia rodzinnego. Po przeskoczeniu symbolicznego muru nadejdzie dla nas lepszy czas, który będzie przepełniony szczęściem.

 

Nieco inne znaczenie ma spokojne przechodzenie przez mur. Wówczas symbolizuje on przeszkody, która pojawiają się na naszej drodze w życiu. Jeżeli bez problemu przeszliśmy przez mur w marzeniu sennym, to prawdopodobnie podobnie będzie również w rzeczywistości. Powinniśmy poradzić sobie z różnymi problemami i przeszkodami. Skakanie ze szczytu muru we śnie to znak, że przed nami ryzykowne przedsięwzięcie. Może to oznaczać ryzyko inwestycyjne w biznesie, czy też próbę budowania związku z osobą o niepewnej opinii. W murze możemy także robić dziurę, aby przez nią przejść. To znak, że nasi bliscy są godni zaufania i na pewno się na nich nie zawiedziemy.

Inne motywy senne z murem

Mur we śnie może pojawiać się jeszcze w innej postaci. Jeżeli go po prostu widzimy, to w naszym życiu pojawią się nieoczekiwane przeszkody w realizacji założonych celów i marzeń. Stanie przed murem bez opcji jego przejścia, to sygnał, że nasze przedsięwzięcia są praktycznie niewykonalne i warto jeszcze raz je zrewidować. Stanie na szczycie muru to potwierdzenie tego, że w końcu zrealizujemy cel z sukcesem. Spadek z tej pozycji to niestety znak, że coś nie pójdzie po naszej myśli.

 

Rozbijanie muru to sygnał, że na co dzień żyjemy w określonych ramach, które zaczynają nas przytłaczać. Potrzebujemy więcej wolności i swobody. Może odnosić się to do określonych warunków w pracy, czy też w związku. Jeżeli jesteśmy z kimś zaborczym, to brak swobody może doprowadzić do rozpadu związku. Wznoszenie muru to ważna informacja od podświadomości. Sugeruje ona, że w końcu siebie zaakceptowaliśmy. Przestaniemy doszukiwać się w sobie wad i skupimy się na czerpaniu większej radości z życia. To przykładowe sny, w których pojawia się symbolika muru.