Mury we śnie mogą być interpretowane na kilka sposobów, niemniej jednak zazwyczaj są symbolem bariery lub przeszkody.

Najpopularniejsze znaczenie snów, w której pojawiają się mury

W pierwszym przypadku, sen o murach może oznaczać to chęć uniezależnienia się bądź to od najbliższych ludzi, bądź to od otaczającej daną osobę rzeczywistości. Dotyczy to szczególnie osób, które czują się w jakiś sposób hamowane przez znajomych, nawet jeśli mają oni dobre zamiary.

W drugim przypadku Mury śnią się osobom, które na co Dzień napotykają na jakąś barierę, która przeszkadza im w dotarciu do celu. Szczególnie odnosi się to do osób ambitnych, które próbują osiągnąć jakiś cel zawodowy, ale coś staje im na przeszkodzi. W takich przypadkach Mur pojawiający się w snach jest symbolem owych przeszkód i wyparciem potrzeby jej pokonania.

Jak jeszcze pojawiają się mury w marzeniach sennych?

Trudność z przeskoczeniem muru – Twoje wewnętrzne ograniczenia i brak wiary w siebie nie pozwalają Ci iść do przodu i stawiać czoła problemom

Przeskakiwać mury – uda Ci się pokonać trudności lub uwolnić od toksycznego związku / znajomości

Wysokie mury – bariery do pokonania mogą być poważniejsze niż Ci się wydaje

Warto również zwrócić uwagę w jakim kolorze widziałeś mury we śnie. Jeśli były one w kolorze białym, to przygotuj się na stres i mentalną udrękę. Warto udać się na urlop i skorzystać z odpoczynku. Przemęczenie wpływa negatywnie na zdrowie psychiczne jak i fizyczne.

Mur w kolorze czerwonym symbolizuje emocjonalną barierę, którą powinien pokonać śpiący. Być może nie jesteś w stanie w pełni rozmawiać o swoich uczuciach ze swoimi najbliższymi. Poprawa komunikacji jest dobrym krokiem co umożliwi Ci na ocieplenie nastrojów w domu. Czerwony kolor może być również symbolem negatywnych emocji, jak gniew lub nienawiść. Nie powinieneś w takim stanie iść spać. Jak najszybsze rozwiązanie konfliktów i sporów umożliwi Tobie spokojny sen.

Czarna ściana jest znakiem, że ktoś celowo sabotuje Twoje działania. Bądź czujny i uważaj na obce osoby, szczególnie podających się za Twoich przyjaciół.