Śniło Ci się, że potrafisz grać na instrumencie? Może to oznaczać, że niedługo zostaniesz poproszony o to aby przewodzić jakiemuś wydarzeniu. Jesteś urodzonym organizatorem i masz talent do porozumiewania się nawet z trudnymi osobowościami – dlatego spocznie na Tobie poprowadzenie jakiegoś projektu lub bycie pewnego rodzaju “przywódcą grupy”.

Miałam sen, w którym gram na gitarze, co to oznacza? W rzeczywistości jesteś osobą emocjonalną i wrażliwą. Sprawia to, że świetnie rozumiesz innych i udzielasz porad, które mają pozytywny wpływ na życiu bliskich Ci osób. To może także wskazywać na Twoją duszę artystki, przepełnioną kreatywnością. Wkrótce może nadarzyć się okazja, żeby czerpać jeszcze większą inspiracji z codziennych spraw.

Dlaczego miałam sen, w którym gram na wiolonczeli? Przechodzisz przemianę duchową i dojrzewasz jako osoba. Nawet jeśli we śnie kiepsko grałaś na instrumencie, to jest znak, że jesteś w stanie uczyć się ze swoich błędów. Sprawia to, że łatwiej Ci jest wyjść obronną ręką z ciężkich sytuacji. W najbliższym czasie możesz stanąć przed trudną decyzją, gdzie spokój, cierpliwość i rozwagą okażą się Twoimi najlepszymi przyjaciółmi. Nie bój się też prosić o pomoc bliskich, szczególnie tych, którzy dbają o Twoje dobro.

Jakie znaczenie ma sen, w którym grałam w zespole? Taki sen wskazuje, że jesteś osobą towarzyską, która łatwo nawiązuje kontakty z innymi ludźmi. Nie boisz się nowych wyzwań i świetnie przystosowujesz się do nowego środowiska. Wkrótce masz okazję na nawiązanie nowych kontaktów i znajomości. Niektóre z nich mogą mieć charakter biznesowy gdzie masz okazję na poważnych dochód.

Śniło mnie się, że grałam na perkusji, co to może oznaczać? W rzeczywistości nie unikasz konfliktów i sporów. Lubisz postawić na swoim i mieć ostateczne zdanie. Niekiedy taki przejaw zachowania może być korzystny w środowisku zawodowym, gdzie trzeba stanowczych decyzji. Należy pamiętać, że jeśli budujesz związek z drugą osobą, to trzeba iść na kompromis.