Głód we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli maiłeś sen o głodzie to spodziewaj się ktoś Cię skrzywdzi. Głód we śnie zapowiada zranienie i urażone uczucia.

Odczuwać we śnie dojmujący głód oznacza, że jesteś żądny kupienia czegoś. Jeśli inne postacie musiały doświadczyć potrzeby jedzenia w nocy, to Tobie osobiście grozi niezadowolenie z obecnej sytuacji, a nawet ubóstwo. Czy zdarzyło Ci się widzieć głodujących wrogów? Uważa się, że jest to dla dobra. Nie będą więc one przeszkodą w realizacji zamierzonego przedsięwzięcia.

Jeśli śniło Ci się, że dręczy Cię głód, to w rzeczywistości jest to odzwierciedlenie Twojej chęci do pracy i ciężkiej pracy w ogóle. Jeśli obudziłeś się z tego, że w nocnej przygodzie poczułeś zdrowy głód, to Sennik online jest pewny – przez cały dzień będzie Ci towarzyszył doskonały nastrój i szczęście.

Sennik online uważa, że dręczenie Cię w głodzie sennym oznacza, że w prawdziwym życiu Twoja reputacja jest zagrożona przez nadmierną uwagę płci przeciwnej. Wskazuje również, że tęsknisz za swoim ukochanym. Jeśli śni Ci się, że dręczą Cię skurcze głodowe, to przygotuj się na bezużyteczną pracę.

Czy we śnie zdarzyło Ci się umrzeć z niedożywienia? Jest to oznaka godnego pożałowania stanu rzeczy, który zapowiadał wielki sukces. Jeśli musieliście umrzeć z tego samego powodu co wasi bliscy, to czeka was niespodziewana i gwałtowna odmiana losu. Widok całej masy ludzi umierających z głodu to bardzo zły omen. Jest to zapowiedź wydarzenia, które będzie miało dla Ciebie nieodwracalne skutki.

Jeśli udało Ci się zaspokoić potrzebę jedzenia we śnie, to otrzymasz impuls do szybkiego rozwoju duchowego. Czy śnisz o tym, że udało Ci się zaspokoić głód pysznymi potrawami? Do domu rodzinnego zawita okres prosperity, który będzie naznaczony zabawą i serdecznymi przyjęciami gości.

Co jeszcze oznacza taki sen?

Rozszyfrowanie głodu sennego zależy od celu, w jakim został podjęty. Jeśli podjąłeś strajk głodowy, stawiając wcześniej pewne wymagania, oznacza to, że bardzo się o siebie martwisz. Zobaczyć we śnie głód innych – do nieoczekiwanego zdarzenia. Jeśli we śnie praktykujesz post leczniczy, to znaczy, że niedługo wejdziesz w okres, w którym naprawdę będziesz musiał oszczędzać na jedzeniu. Strajk głodowy z bardziej naturalnych powodów zapowiada dobrobyt finansowy i miłą niespodziankę.