Jeśli śni Ci się Most to prawdopodobnie niedługo dokonasz odkrycia związanego z dotychczas niezrozumiałymi dla Ciebie sprawami. Być może zrozumiesz zachowanie osób w Twoim otoczeniu a niejasne dotychczas sytuacje zaczną Układać się w zrozumiałą układankę.

Most we śnie to nowa perspektywa. Zwłaszcza jeśli we śnie chodzisz po moście i podziwiasz okolicę to przygotuj się na to, że na pewne sprawy spojrzysz innym okiem.

Jeśli śni Ci się, że spadasz z mostu we śnie to bądź przygotowany na odkrycie niemiłej dla Ciebie tajemnicy. Być może zbyt ufnie podchodziłeś do niektórych spraw lub osób i teraz możesz otrzymać informację, która Cię rozczaruje lub nawet zrani.

Jeśli we śnie most pojawił się w miejscu, w którym wcale się nie spodziewałeś, możesz liczyć na pomoc osoby, której udział w twoim życiu będzie niespodzianką.

Solidny, równomierny, piękny wiadukt we śnie może posłużyć dla Ciebie jako znak pomyślnego zakończenia wszystkich planowanych wydarzeń.

Współczesne interpretacje snu mówią, że jeśli bez trudu przekroczysz most we śnie, możesz łatwo pokonać wszystkie trudności życia.

Ważna jest też miejsce snu. Jeśli Twój sen miał miejsce, które jest dla Ciebie szczególnie ważne, a Ty czujesz się tam komfortowo i pewnie, to w najbliższej przyszłości wszystkie Twoje sprawy będą układać się niewiarygodnie pomyślnie.

Most wiszący nad otchłanią służy jako symbol zdolności radzenia sobie z nadchodzącymi trudnościami życiowymi. Jeśli w śnie przezwyciężenie go nie jest ciężkie, wtedy problemy zostaną łatwo rozwiązane. Trudności pojawiające się podczas przejścia symbolizują bezradność i skłonność do popadania w stres.

Zakrzywiony, zniszczony, ukryty w ciemności przy długiej drodze, jest oznaką przedłużającej się depresji i niezadowolenia z życia.

Dla zakochanego mężczyzny taki sen zapowiada rozczarowanie obiektem miłości, niepokoju i powiązanych z nim doświadczeń. Bezpieczne przejście wzdłuż wiaduktu jest podstawą nadziei na pomyślny i nieskrępowany wynik wszystkich planowanych spraw.

Jeśli we śnie most nagle pojawił się na drodze – strzeż się nieoczekiwanej zdrady, ze strony bliskich.