Sen o hipnozie to jasny Znak dla śniącego aby zaufać swojej intuicji w rozwiązywaniu problemów, sprawach dotyczących stosunków międzyludzkich oraz w podejmowaniu decyzji . Jeśli śniło Ci się, że widzisz hipnotyzera, to spodziewaj się, że ktoś może zwróci się do Ciebie z prośbą o pomoc w rozwikłaniu swoich problemów, zdaj się wówczas na głos intuicji. Nawet jeśli logika przeczy Twoim przeczuciom, zrób to co podpowiada Ci Serce ponieważ racjonalne rozwiązania ni zawsze są najlepsze.

Miałeś sen, w którym kontrolował Cię hipnotyzer? Zachowaj ostrożność i bądź czujny na nieznajomych ludzi. Unikaj propozycji oferującej szybki zysk, w innym wypadku przygotuj się na stratę pieniędzy.

Dla niektóry taki sen, to znak, że w Twoim środowisku znajduje się manipulacyjna osoba, która karmi się kłótniami i negatywną atmosferą. Im szybciej wyjdziesz z tego toksycznego otoczenia, tym szybciej będziesz w stanie ruszyć do przodu jako szczęśliwy człowiek.

Co oznacza sen, w którym kogoś hipnotyzowałeś? Może być, to symbol pożądania władzy i kontroli, której brakuje Ci na co dzień. Szczególnie ważne będzie to dla osób u których panują ochłodzone relacje w domu, a w pracy jesteś zasypywany coraz większymi obowiązkami. Sennik radzi, aby udać się na urlop i skorzystać z odpoczynku.

Dla młodej dziewczyny taki sen jest ostrzeżeniem przed zawistnymi rówieśnikami. Bądź czujna w nadchodzących dniach, gdyż osoba podająca się za Twoją przyjaciółkę może mieć ukryte zamiary.

Widziałeś jak ktoś we śnie został zahipnotyzowany? Jest to dobry znak. Wkrótce los będzie sprzyjał Twoim interesom, a problemy, które przez długi czas nie dawały Ci spokoju znikną. Skorzystaj z tego czasu na samorealizację i wdrażanie kolejnych działań w pracy i życiu osobistym.

Niebezpiecznym znakiem we śnie jest hipnoza dzieci. Taki sen przepowiada straty materialne oraz finansowe, szczególnie jeśli masz do czynienia z nieruchomością. Uważnie czytaj dokumenty przed podpisaniem i unikaj podejmowanie pochopnych decyzji. Działanie z chłodną głową jest jak najbardziej wskazane.