Search
Generic filters
Exact matches only

Byk 04 listopada – 10 listopada

Horoskop tygodniowy dla Byk

Znak Zodiaku Byk

Byk 04 listopada

Byk może mieć problemy w osiągnięciu swoich celów. W najbliższym czasie czeka Cie rozczarowanie w życiu osobistym. Możliwe nawet, że drobna kłótnia zamieni się w poważny konflikt. Lew i Strzelec mogą mieć zły wpływ na to Twoje samopoczucie.

05 listopada

Zazwyczaj jesteś zbyt uprzejmy, by wspomnieć o pewnych problemach ukochanej osobie. Jednak teraz czujesz się znacznie odważniejszy i potrafisz poradzić sobie z tym, co się pojawi. Musisz porozmawiać, ale nie ma potrzeby tworzenia dużej awantury. Po prostu powiedz szczerze i uczciwie co myślisz. I pozwól, aby z dyskusji wyłoniło się jakieś rozwiązanie.

Teraz jest dobry czas na zmianę swojego podejścia do niektórych spraw. Spotkanie z Skorpionem i Strzelcem może wprowadzić dobre samopoczucie na resztę dnia.

Byk 06 listopada

W miejscu pracy możesz mieć okazję na pokazanie się szefostwu od lepszej strony. Twoje zdolności przywódcze nie umkną wpływowym ludziom. Spotkanie z Wagą i Strzelcem może wprowadzić dobre samopoczucie na resztę dnia.

07 listopada

W domu bez wątpienia może czekać spór, który szybko nie minie. Odmowa pomocy w dniu dzisiejszym Baranowi i Rybom może wiązać się z poważnymi konsekwencjami w przyszłości.

08 listopada

Jeśli nie jesteś w związku małżeńskim , przygotuj się na poznanie ciekawej oraz sympatycznej osoby. Teraz jest dobry czas, żeby pozwolić się otworzyć na nowe doświadczenia. Spotkanie z Wagą i Strzelcem może wprowadzić dobre samopoczucie na resztę dnia.

09 listopada

W domu czeka Cie niemiła niespodzianka, która pozostanie w Twojej pamięci na długo. Odradzamy dziś spędzanie czasu z Lwem i Wodnikiem. Stracisz całą swoją pozytywną energię.

10 listopada

Jeśli jesteś w relacji z zobowiązaniami dzień może Ci sprzyjać na pogłębienie własnej miłości. Teraz jest dobry moment na szczerą rozmowę ze swoją drugą połówką. Sprzyjające znaki w tym dniu dla Ciebie to Rak i Waga.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wybrane znaczenie snu

© net-sennik.pl 2021 Realizacja: Damtox.pl
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda