Search
Generic filters
Exact matches only

Byk 18 listopada – 24 listopada

Horoskop tygodniowy dla Byk

Znak Zodiaku Byk

18 listopada

Jeśli Twoim znakiem jest Byk, to powinieneś właśnie dziś odważnie chronić swojego punktu widzenia. W pracy przekonasz się jak ważna jest komunikacja w zespole. Masz również szansę przekształcić relację koleżeńską w bliższą znajomość. Spędzaj dużo czasu dzisiaj z Lwem i Wagą, zapewnią Ci oni dzień pełen śmiechu.

Byk 19 listopada

Jeśli jesteś zakochany dzień może Ci sprzyjać na pogłębienie własnej miłości. Teraz jest dobry moment na szczerą rozmowę ze swoją drugą połówką. Spędzaj dużo czasu dzisiaj z Bliźniętami i Rybami, zapewnią Ci oni dzień pełen śmiechu.

20 listopada

W domu rodzinnym czeka Cie niemiła niespodzianka, która pozostanie w Twojej pamięci na długo. Plotkowanie o Lwie i Skorpionie, może pozostawić negatywny ślad na Twoim samopoczuciu.

21 listopada

W obecnej chwili jest dobry czas na zmianę swojego podejścia do niektórych spraw. Sprzyjające znaki w tym dniu dla Ciebie to Strzelec i Wodnik. Dzisiejsze aspekty sprawiają, że przez chwilę czujesz się bezbronny. Ta wrażliwość przekłada się na potrzebę fizycznego zachowania tego, co czujesz w środku. Pojawią się dni, kiedy trudny bieg lub trening bokserski wyzwoli Twoją energię w pozytywny sposób. Inne dni joga i długa gorąca kąpiel pomogą Ci odnaleźć wewnętrzną równowagę. Tak czy inaczej, zwracasz uwagę na swoje ciało i to jest ważne.

Byk 22 listopada

Jeśli nie jesteś w związku małżeńskim tylko znajomość z Lwem może zmienić Twój status. Dzisiaj należy unikać Raka i Koziorożca, bo może dojść do konfliktu.

23 listopada

W najbliższym czasie czeka Cie spore zaskoczenie. Podczas powrotu do domu spotkasz kogoś, kogo znasz od dawna. Horoskop dzienny dla Wagi i Skorpiona zapowiada dzień pełen wrażeń.

24 listopada

W rodzinie masz szansę na zyskanie cennej informacji, która zmieni Twoje życie. Panna i Strzelec dodadzą Ci dzisiaj energii i motywacji do działania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wybrane znaczenie snu

© net-sennik.pl 2021 Realizacja: Damtox.pl
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda