Search
Generic filters
Exact matches only

Byk 11 listopada – 17 listopada

Horoskop tygodniowy dla Byk

Znak Zodiaku Byk

11 listopada

Byk zyska szansę na poprawienie swojej sytuacji życiowej. W domu czeka Cie dzisiaj niespodzianka, którą pozytywnie wpłynie na resztę Twojego dnia. Możliwe, że utrzymasz ten pozytywny stan przez resztę tygodnia. Waga i Koziorożec dodadzą Ci dzisiaj energii i motywacji do działania.

Byk 12 listopada

W miejscu powiązanym z pracą nie wszystkie Twoje plany uda Ci się zrealizować. Dzięki skupieniu na pracy możesz odeprzeć ataki swoich wrogów. Dzisiaj lepiej uważać na Raka i Skorpiona, bo może się to źle skończyć.

13 listopada

W domu brak kłótni pozwoli na nawiązanie nowych relacji, które mogą wpłynąć na Twoje powodzenia w pracy. dzisiaj Skorpion i Koziorożec mogą na Ciebie bardzo pozytywnie wpłynąć, korzystaj z ich towarzystwa.

14 listopada

Jeśli jesteś w związku w którym czujesz się nieszczęśliwa, teraz może być czas na poważne zmiany. Dzisiaj lepiej uważać na Raka i Ryb, bo może się to źle skończyć.

15 listopada

Jeśli jesteś poza związkiem czeka Cie długi okres suszy seksualnej. Jedynie znajomość z kimś spod znaku Barana może Cie uratować. Odmowa pomocy w dniu dzisiejszym Wadze i Koziorożcowi może wiązać się z poważnymi konsekwencjami w przyszłości.

Byk 16 listopada

W dniu dzisiejszym czeka Cie rozczarowanie w życiu osobistym. Możliwe nawet, że drobna kłótnia zamieni się w poważny konflikt. W takim dniu jak dziś powinieneś uważać na Barana i Koziorożca, bo może czekać Cie długa kłótnia.

Licz do dziesięciu, zanim wymażesz, co ci chodzi po głowie! Twoje uczucia są bardzo ważne, aby się komunikować, ale jeszcze ważniejsze jest, aby przekazać to, co czujesz dobrze. Nie pozwól, aby pierwszą rzeczą, która pojawia się w twoim umyśle było to, z czym odchodzi inna osoba. Żeby pomóc sobie w skupieniu, pij dużo świeżej wody każdego dnia, przez cały dzień. Postaraj się utrzymać regularny harmonogram odpoczynku, kładąc się spać i wstawać codziennie o regularnych godzinach.

17 listopada

Dziś jest dobra okazja na realizację własnych planów na przyszłość, która zbliży Cię do swoich marzeń. W dzisiejszym dniu poszukuj towarzystwa Bliźniąt i Wagi. Pozwoli Ci to zachować spokój mimo niesprzyjających okoliczności.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wybrane znaczenie snu

© net-sennik.pl 2021 Realizacja: Damtox.pl
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda