Search
Generic filters
Exact matches only

Horoskop tygodniowy Waga – Horoskopy

Horoskop tygodniowy Waga 25 listopada – 01 grudnia 

Znak Zodiaku Waga

Waga horoskop na dzień 25 listopada

Jeśli Twoim znakiem jest Waga, to Twój dzień może nie należeć do najprzyjemniejszych. W domu może czekać Cię duży konflikt, który może Was podzielić. Odradzamy dziś spędzanie czasu z Lwem i Strzelcem. Stracisz całą swoją pozytywną energię.

Waga horoskop na dzień 26 listopada

W domu czeka Cię niezapowiedziany gość, którego nie darzysz sympatią. Plotkowanie o Skorpionie i Koziorożcu, może pozostawić negatywny ślad na Twoim samopoczuciu.

Waga horoskop na dzień 27 listopada

Jeśli jesteś sam tylko znajomość z Lwem może zmienić Twój status. Dzisiaj należy unikać Koziorożca i Wodnika, bo może dojść do konfliktu. Przeważająca w tych dniach energia przepływająca przez planety daje wam subtelną radość w waszym duchu. To cudowne uczucie może być wzmocnione poprzez uczestnictwo w wydarzeniach społecznych i kulturalnych (wirtualnych, jeśli to konieczne) z przyjaciółmi lub bliskimi. Kiedy znajdujecie się w takich sytuacjach, aby wyglądać i czuć się najlepiej, spróbujcie skoncentrować się na swojej postawie. Sposób, w jaki stoisz, może mieć wielki wpływ na to, jak się czujesz i jak inni czują się wokół ciebie. Postawa ma wpływ na to, jak oddychasz, a to jest kluczowe.

Waga horoskop na dzień 28 listopada

W dniu dzisiejszym czeka Cię rozczarowanie w życiu osobistym. Możliwe nawet, że drobna kłótnia zamieni się w poważny konflikt. Dzisiaj należy unikać Barana i Raka, bo może dojść do konfliktu.

Waga horoskop na dzień 29 listopada

W miejscu pracy nie wszystkie Twoje plany uda Ci się zrealizować. Dzięki cierpliwości i determinacji masz szansę na wyjście obronną ręką z tej niekorzystnej sytuacji. Baran i Panna mogą mieć zły wpływ na to Twoje samopoczucie.

Waga horoskop na dzień 30 listopada

Teraz jest niekorzystny czas na inwestowanie swoich oszczędności. Poczekaj do momentu, aż sytuacja na rynku się zmieni. Dzisiaj należy unikać Barana i Byka, bo może dojść do konfliktu.

Waga horoskop na dzień 01 grudnia

Jeśli jesteś w relacji z zobowiązaniami teraz może być dobry czas na wyznaczenie granic w swoim związku. Teraz jest dobry moment na szczerą rozmowę ze swoją drugą połówką. dzisiaj Baran i Byk mogą na Ciebie bardzo pozytywnie wpłynąć, korzystaj z ich towarzystwa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wybrane znaczenie snu

© net-sennik.pl 2021 Realizacja: Damtox.pl
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zgoda